Svatební agentura Světlany Uldrichové
Svatební agentura
Světlany Uldrichové

Petra & Robert

Nejraději bych vykřičela do celého světa, jak fantastickou zkušenost jsme zažili s týmem Báječné Svatby! Veškeré přípravy probíhaly ze zahraničí, kde oba s manželem žijeme a tudíž prostřednictvím skypu, e-mailu a příležitostnými schůzkami v Praze.
Světlana s Klárkou doporučily všechny dodavatele, které mají prověřené díky dlouholeté zkusenosti, ale když jsme dodavatele na dort a sweetbar našli sami a šlo to mimo agenturu, tak to nebyl sebemenší problém. Podle reakcí našich hostů se nám na svatbě sešel opravdu dream team- od týmu Báječné Svatby, kameramana, fotografky až po DJ.
Tým Báječné Svatby nás naprosto dostal svojí profesionalitou, precizností, ale i úžasně vřelým a přátelským přístupem, na který už v Česku nejsme zvyklí. Právě tyto vlastnosti, podle mého názoru, tolik odlišují jejich tým od ostatních agentur!
V neposlední řadě, velkou roli při volbě právě této agentury byla schopnost moderování celého dne jak v češtině, tak v angličtině, což zvládli naprosto na výbornou! Pokud tedy máte svatbu se zahraniční účastí, Báječná Svatba je pro vás ta pravá!
Děkujeme za všechno!

Foto: Inspired by love

Přehrát video

Líbila se vám tato svatba?

Chcete mít také dokonale zorganizovanou svatbu na světové úrovni? Tak, aby vy a vaši hosté vzpomínali na svatbu? Kontaktujte mě a probereme detaily vaší svatby u šálku dobré kávy.

Koncept "5 senses wedding"

Zhlédněte si video o konceptu "5 Senses Wedding"

Máte dotaz?

Napište mi a ráda vám zodpovím veškeré otázky.

Máte dotaz?

Napište mi a ráda vám zodpovím veškeré otázky.