Svatební agentura Světlany Uldrichové
Svatební agentura
Světlany Uldrichové

O nás

Jsme v TOP10 svatebních agentur Česka

Od roku 2017 svatební agentura Boutique Weddings (pod starým názvem “Báječná Svatba”)
je v TOP10 svatebních agentur česka podle časopisu Marriage Guide.

Od roku 2017 svatební agentura Boutique Weddings (pod starým názvem “Báječná Svatba”) je v TOP10 svatebních agentur česka podle časopisu Marriage Guide.
0

Rok, kdy jsem začala
s organizací svateb

0 +

Svateb jsem zorganizovala
za 14+ let

0 +

Hostů bylo na mých
svatbách

Světlana Uldrichová

Garant dokonalosti vaší svatby

O Světlaně Uldrichové

V roce 2007 jsem opustila dobře placené místo v korporátu a vykročila do neznáma. Dlouho jsem pak přemýšlela nad tím, co bych vlastně chtěla dělat. Jelikož věřím, že impuls musí přijít zevnitř a vše má svůj čas, tak nezbývalo, než si počkat na ten správný nápad. Toužila jsem dělat práci, která by byla v souladu s mou podstatou a tím, co mám ráda. A já ráda organizuji zábavu druhým, v jakékoliv podobě a formě. Takže pak už jen stačilo počkat, až přijde inspirace, a to se jednoho prosincového rána i stalo. Jednoho dne jsem se probudila a bylo jasno. Budu organizovat svatby. Hned jsem to radostně oznámila manželovi, který suše odvětil, že to není žádná práce, ať si vymyslím něco pořádného. V té době byl svatební obor v plenkách, existovalo pouze pár agentur a koordinátor na svatbě byl rarita. Nicméně mne to neodradilo a pustila jsem se do práce.

První roky byly těžké, chvílemi se zdálo, že to nebylo dobré rozhodnutí, ale já jsem svému snu nikdy nepřestala věřit. Tenkrát, před 13 lety jsem netušila, jak moc svatby předurčí mou budoucnost, a že mě i po tolika tohle krásné povolání bude bavit, naplňovat. Za tu dobu jsem získala spoustu zkušeností, zažila krásné chvíle, podívala se na skvělá místa. Díky svatbám jsem měla možnost se rozvíjet ve spoustě oborů, ale hlavně v designu, který je zároveň mým koníčkem. Také jsem potkala spoustu skvělých lidí, jak klientů, tak i spolupracovníků, kteří mne nesmírně inspirovali a byli pro můj život velkým přínosem. A o to vše bych se s vámi ráda podělila a učinila váš den D nezapomenutelným.

Nabízím Vám nejen zkušenosti a profesionalitu, ale také spoustu zábavy, přátelskost a samozřejmě obrovský entusiasmus pro svatby a nejen pro ně.

Těším se na Vás,

Historie vývoje Boutique Weddings

2007

V roce 2007 jsem absolvovala svůj první kurz svatební koordinátorky v Wedding Academy USA. Po získání titulu jsem založila agenturu Báječná Svatba.

2009

V tento rok jsem zorganizovala svatbu, která byla s rozpočtem nad 500 tis.Kč.2010

V roce 2010 jsem zorganizovala 100 svatbu.
2011

První svatba, která byla s rozpočtem
nad 1 mil. Kč.2012

V tento rok jsem absolvovala kurz Etikety u Elišky Haškové Coolidge, která vykonávala funkci 5 americkým prezidentům. Eliška Hašková je celosvětovou špičkou v oboru etikety.

2013

V tento rok jsem pořádala kurz pro svatební profesionály v Hluboké.2015

V roce 2005 jsem zorganizovala svou 200 svatbu.2016

Jsem absolvovala certifikovaný kurz Wedding designer course USA - certified wedding designer.


2017

V roce 2017 jsem změnila název na Boutique weddings a začala jsem se specializovat na luxusní svatby s rozpočtem nad 1,5 mil. Kč.

2018

Jsem absolvovala kurz Epic London - certifikovaný mezinárodní kurz pro svatební agentury v Londýně pořádaný světovými ikonami Sarah Haywood z Londýna a Marcy Bloom z NY.

2019

Engage Summit London - luxusní summit pro luxusní svatební agentury v Londýně.2020

Engage Summit Dubai - summit pro luxusní svatební agentury v Dubaji, svatba s rozpočtem 2 mil. Kč.


Co se o Boutique Weddings píše

Wedding chicks

Bright and sunny and full of pure wedding day joy, this next gorgeous Chateau wedding in the Czech Republic is absolutely perfect! Organized beautifully by Boutique Weddings the wedding couple enjoyed a gorgeous garden ceremony followed by stunningly opulent looking tented reception...

Magnolia Rouge

At the turn of April, lilacs start blossoming in Prague, and they served as inspiration for this spring editorial by Prague wedding photographer MATEJ TRASAK. Captured in the beautiful historical center of Prague – also a UNESCO heritage site – it features the famed Charles bridge just before sunrise prior to the crowds of tourists that flock to the spot...

Ruffled

Today’s romantic and whimsical styled shoot in Prague’s Chateau Trebesice has us dancing in our room while singing Once Upon a Dream. With a hint of the French countryside, Boutique Weddings Prague planned this romantic soiree with cascading garden and damask roses and pretty pink poppies from Ponk Rentals...

Inspired by this

We get a bit of a thrill whenever we get to share a destination wedding, or editorial from a different place in the world. And this garden wedding inspiration in Prague, set at Castle Savoia nonetheless, feels like a fairytale in a far away place. We’re excited to share all the talent this pocket of Europe has to offer...

Ruffled

We get a bit of a thrill whenever we get to share a destination wedding, or editorial from a different place in the world. And this garden wedding inspiration in Prague, set at Castle Savoia nonetheless, feels like a fairytale in a far away place. We’re excited to share all the talent this pocket of Europe has to offer, from stunning style to romantic florals and the perfect picturesque venue...

100 Layer Cake

Happy Monday, friends! Ready to swoon over an ultra romantic spring wedding, particularly of the chic pastel variety? (K, us too.) Boutique Weddings and their team spent four days executing this dream affair at Bon Repos mansion with the idea that every detail should play to the five senses for a one-of-a-kind experience...

Stovky spokojených novomanželů
a tisíce spokojených hostů

Reference od Denisy a Jirky

" Chtěli bychom Vám s Jirkou mockrát poděkovat za to, že jste byli součásti našeho velkého dne a co všechno jste pro nás udělali. Pro nás byl tento den naprosto dokonalý a nezměnili bychom na něm vůbec nic..."

Zorganizuji i vaši svatbu

Chcete mít také dokonale zorganizovanou svatbu na světové úrovni? Tak, aby vy a vaši hosté vzpomínali na svatbu? Kontaktujte mě a probereme detaily vaší svatby u šálku dobré kávy.

Koncept "5 senses wedding"

Zhlédněte si video o konceptu "5 Senses Wedding"

Užitečné informace
pro organizování svatby

112
Inspirace

Luxusní taneční show Flower dancers

Projekt FLOWER DANCERS má široké uplatnění v rámci konceptů ambient performance. Původně byl vytvořen...
434-web-1200-800
Naše svatby

Den jak sen – Zámek Bon repos

Svatební reality dokument na TV Prima o svatbách a jak vlastně vznikají. Když mě...
3_Portraits_Katka Koncal_83 mala
Naše svatby

Svatba Jasmín a Bena na Hluboké

Tahle svatba měla dlouhý vývoj a příběh. Nejprve mě klienti kontaktovali v roce 2019,...
112
Inspirace

Luxusní taneční show Flower dancers

Projekt FLOWER DANCERS má široké uplatnění v rámci konceptů ambient performance. Původně byl vytvořen...
434-web-1200-800
Naše svatby

Den jak sen – Zámek Bon repos

Svatební reality dokument na TV Prima o svatbách a jak vlastně vznikají. Když mě...
3_Portraits_Katka Koncal_83 mala
Naše svatby

Svatba Jasmín a Bena na Hluboké

Tahle svatba měla dlouhý vývoj a příběh. Nejprve mě klienti kontaktovali v roce 2019,...
Svetlana Uldrichova Favorites-0132:1280
Naše svatby

Svatba Elvity a Scotta na Savoia Castle

Elvita a Scott sice žijí v Praze, ale jejich rodiny jsou v Lotyšsku a...

Máte dotaz?

Napište mi a ráda vám zodpovím veškeré otázky.

Máte dotaz?

Napište mi a ráda vám zodpovím veškeré otázky.