Svatební agentura Světlany Uldrichové
Svatební agentura
Světlany Uldrichové

Catherine a Donovan

Brzy po zasnoubení jsme se s manželem rozhodli pro zahraniční svatbu v Praze. Strávili jsme průzkumem Pražských svatebních agentur a prohlíželi jsme si jejich online portfolia a bylo zcela jasné, že existuje pouze jedna svatební koordinátorka, se kterou chceme spolupracovat – Světlana!

Měli jsme úvodní telefonát se zoomem a okamžitě jsme věděli, že máme vybráno. Světlana byla velmi profesionální, přátelská a organizovaná. Konstatovali jsme, že Světlana je ve svém oboru skutečným odborníkem a velice nás potěšilo, že plánujeme naši svatbu s někým, kdo se stal zároveň blízkým přítelem. Měli jsme vizi, jakou svatbu chceme, a Světlana pro nás vytvořila ten nejúžasnější moodboard a vizi dotáhla do posledního detailu. Kromě samotného svatebního dne jsme pro naše hosty pořádaly další dvě akce – oběd v tradiční pivnici a plavbu po řece. Po 19 měsících plánování konečně nastal čas vyrazit do Prahy a vzít se!

Když jsme přiletěli do Prahy, Světlana nás vyzvedla na letišti a bylo úžasné se konečně setkat osobně. Po celý týden, kromě řízení akcí a příprav na svatební den, s námi byla v kontaktu, a ujišťovala se, jestli něco nepotřebujeme. Dokonce nás vzala na prohlídku, abychom si mohli prohlédnout místo konání svatby a místa našich dalších akcí, abychom si mohli udělat představu o tom, co nás čeká. Byli jsme opravdu ohromeni Světlaniným úsilím, abychom se v Praze cítili vítáni, opravdu jsme měli pocit, jako by před námi rolovala červený koberec..

Konečně nastal den naší akce na uvítanou, ochutnávky piva. Dorazili jsme na místo před příchodem našich hostů a byli jsme opravdu překvapeni přípravou restaurace Červený Jelen. Všechno jídlo bylo pro hosty dokonale připraveno, a naaranžováno. Světlana si našla čas, aby našim hostům vysvětlila, jak správně jíst každé tradiční české jídlo. Bylo jasné, že všichni naši hosté se skvěle bavili, stejně jako my!

Na naší další akci, Plavba po řece na lodi Agnes (Prague Boats), jsme byli opět úplně uneseni tím, jak krásná loď byla a jak dokonalá byla příprava. . Jídlo bylo neuvěřitelné, hudba skvělá a výhledy byly úchvatné. Tohle byla nezapomenutelná noc!

Konečně náš svatební den! Naše svatba nám opravdu vyrazila dech. Ano, posledních 19 měsíců jsme to společně plánovali a měli jsme moodboard, který nám dal představu o tom, jak to bude vypadat, ale vidět to osobně a celou vizi přivézt do života bylo neuvěřitelné. Nemohla jsem uvěřit, jak krásný byl náš obřad a recepce, byli jsme s manželem úplně unešeni. Byla to opravdu pohádková svatba!

Naše rodina a přátelé nám bez přestání říkají, jak úžasný byl celý týden a že to byla ta nejlepší svatba, na které kdy byli! Samozřejmě jsme byli tak rádi, že naši hosté milovali každý okamžik a detail stejně jako my. Můžeme poděkovat jen Světlaně a jejímu týmu.

Světlana a její tým jsou extrémně organizovaní a každou jednotlivou akci měli naplánovanou na minutu přesně. Byl jsem ohromen tím, jak jsou sehraní. Erika byla hlavním členem týmu, který řídil/podporoval naše akce kromě Světlany a byla také neuvěřitelná a pomáhala nám se vším, co přišlo. Celý proces plánování a svatební týden proběhl zcela bez stresu, protože jsme věděli, že Světlana a její tým mají vše pod kontrolou a řídí všechny detaily našich akcí. To nám umožnilo odpočívat, o nic se nestarat a jen si užívat akce a čas s našimi hosty.

Světlana a její tým odvedli skvělou práci Pokud hledáte svatební agenturu v Praze, musíte bezpodmínečně spolupracovat s Boutique Weddings. Jsme tak vděční, že jsme to udělali!!! Moc děkujeme Světlano, že nám dala svatbu našich snů!

Líbila se vám tato svatba?

Chcete mít také dokonale zorganizovanou svatbu na světové úrovni? Tak, aby vy a vaši hosté vzpomínali na svatbu? Kontaktujte mě a probereme detaily vaší svatby u šálku dobré kávy.

Koncept "5 senses wedding"

Zhlédněte si video o konceptu "5 Senses Wedding"

Máte dotaz?

Napište mi a ráda vám zodpovím veškeré otázky.

Máte dotaz?

Napište mi a ráda vám zodpovím veškeré otázky.