Svatební agentura Světlany Uldrichové
Svatební agentura
Světlany Uldrichové

Aneta a Adam

Když jsme před rokem začali hledat svatební agenturu, která nám pomůže na dálku zorganizovat svatbu, pečlivě jsem projížděla mnoho webů a recenzí. Když jsem narazila na Boutique Weddings, cítila jsem okamžitou silnou intuici, že to je ono. Světlana si mě získala svým osobním přístupem, citem pro detail, profesionalitou, organizačními schopnostmi a vlastně jsem po prvním setkání měla okamžitě pocit, že si celý ten proces plánování i náš den maximálně užijeme.

Jelikož bydlíme v zahraničí, bylo pro nás důležité si vybrat agenturu, která se o vše postará na dálku, bude mít zkušenost se zahraničními hosty a mít schopnost moderovat v angličtině. V tomto ohledu se BW jednoznačně liší od jiných agentur a vše zajistí. Od první chvíle se mi líbilo, že nám Světlana vše řekla na rovinu. Když jsme s ní sdíleli, co by se nám líbilo a jaké jsou naše možnosti, jasně nám řekla, co bude a nebude možné, na co se připravit (např. co se týče počasí a dalších možných změn) a ujistila nás, že za každých okolností se najde řešení a den si maximálně užijeme. Tímto si získala mou důvěru a věděla jsem, že se na ni mohou 100% spolehnout. Hned na začátku, ještě před oficiální spoluprací s námi objela 5 lokalit a ke každé nám řekla mnoho informací, které bychom si nikdy sami nezjistili. Sdílela s námi tipy a rady ale finální výběr vždy nechala na nás. Světlana se o nás starala po celý rok. Kdykoliv jsem potřebovala s něčím poradit, nebo jsem s ní chtěla sdílet nějaké nápady, změny či fotky svatebních šatů – Světlana a Erika byly vždy na přijmu. Bylo úžasné mít po boku skvělé ženy, které svou práci dělají s láskou, neustálým pozitivním přístupem a humorem.

Za ten rok můžu říct, že BW do příprav vložily neskutečně energie a času – od přípravy webu, pozvánek, designu, logistiky, doporučení a průběžné vyjednávání s dodavateli, zajištění ubytování, plánování harmonogramu, přípravy dárků pro hosty, moderování, přípravu a úpravu, každého detailu, precizní koordinaci v den svatby a mnoho dalšího. Na povrch se to zdá jednoduché ale když to celé zažijete a pak vidíte výsledek, zjistíte, že je mnoho detailů, které se dějí a dělají veliký rozdíl. Pamatuju si, jak jsem den před svatbou ještě v 11 večer koukala z okna, jak Světlana a její tým připravují vše na naší svatbu a nemohl jsem uvěřit, jak se vše před očima vyvíjí, na co všechno mají energii a kolik do všeho investují času a preciznosti. Když jsem se ráno vzbudila a viděla tu neskutečnou nádheru, kterou mezitím vytvořili, byla jsem dojatá. Třešničkou na dortu byla jejich neskutečná ochota a pohodový a přátelský přístup celého týmu. Všichni se na nás celý den upřímně usmívali a udělali by vše pro to, abychom si svatbu maximálně užívali. Za to jim moc děkuju.

Chtěli bychom Světlance, Erice, celému BW týmu, DJovi a všem dodavatelům ze srdce poděkovat. Svatbu jsme si neskutečně užili, máme z toho doživotní zážitek a pořád nemůžeme uvěřit, jak se jim podařilo vykouzlit tu nejpohádkovější svatbu. Všichni naši hosté byli ze svatby unešeni a maximálně si ji užili. Děkujeme!

Líbila se vám tato svatba?

Chcete mít také dokonale zorganizovanou svatbu na světové úrovni? Tak, aby vy a vaši hosté vzpomínali na svatbu? Kontaktujte mě a probereme detaily vaší svatby u šálku dobré kávy.

Koncept "5 senses wedding"

Zhlédněte si video o konceptu "5 Senses Wedding"

Další reference

406

Kristýna a Jirka

3_Portraits_Katka Koncal_26

Catherine a Donovan

406

Kristýna a Jirka

3_Portraits_Katka Koncal_26

Catherine a Donovan

Máte dotaz?

Napište mi a ráda vám zodpovím veškeré otázky.

Máte dotaz?

Napište mi a ráda vám zodpovím veškeré otázky.