Svatební agentura Světlany Uldrichové
Svatební agentura
Světlany Uldrichové

Helena & Paul

Milá děvčata,

díky Vám moje maminka v klidu spala a věděla, že všechno proběhne tak, jak má být. Zní to vtipně, ale je to tak. Musím říct, že spolupráce s Vámi bylo nejlepší rozhodnutí, které jsem pro svoji svatbu mohla udělat. Děkuji za skvělá doporučení, co se týče floristy, kadeřnice, vizáže, fotografů, kameramana a mnoha dalších. Chtěla bych poděkovat všem, co se na svatbě podíleli, protože jsem cítila, že všechno, co dělají, dělají nejen profesionálně, ale taky se srdcem. Byla jsem nadmíru spokojena s prací všech, co se na svatbě podíleli. Taky si myslím, že je důležité, že hosté se bavili a divili se, že svatba se tak brzo skončila. Je to dobrý znak. Taky je dobrý znak, že nemám pocit, že bych na svatbě chtěla něco změnit nebo udělat jinak, což asi znamená, že jsem nakonec měla tu svoji perfektní svatbu. Myslím si, že stejně si svatbu užil Paul, který Vás teď zdraví s Tajpeje a taky děkuje.

Takže, Báječnou svatbu můžu jen doporučit všem nevěstám, které se nechtějí ztratit ve víru příprav a chtějí mít v den svatby po svém boku někoho, kdo se postará o to, aby všechno klapalo, zatímco svatebčané si mohou užívat svatebních oslav.

Ještě jednou děkujeme moc,

Helena a Paul Hsu

Líbila se vám tato svatba?

Chcete mít také dokonale zorganizovanou svatbu na světové úrovni? Tak, aby vy a vaši hosté vzpomínali na svatbu? Kontaktujte mě a probereme detaily vaší svatby u šálku dobré kávy.

Koncept "5 senses wedding"

Zhlédněte si video o konceptu "5 Senses Wedding"

Máte dotaz?

Napište mi a ráda vám zodpovím veškeré otázky.

Máte dotaz?

Napište mi a ráda vám zodpovím veškeré otázky.