Svatební agentura Světlany Uldrichové
Svatební agentura
Světlany Uldrichové

Hanka & Lukáš

Naše svatba se zařadila na TOP žebříček našich NEJ společných zážitků, které jsme za těch 11 předsvatebních let spolu prožili. Oba jsme organizátorsky velmi zdatní a nesčetněkrát podobnými akcemi v praxi prověření, přesto ale … nebo snad právě proto! … můžeme Báječnou svatbu jen a jen vychválit. A že zrovna ta naše svatba měla několik zásadních zádrhelů! Báječná svatba se se všemi přímo báječně poprala, v každém okamžiku hájila naše zájmy (a to i na úkor několika vypjatých situací v zákulisí, o nichž jsme díky jejich profesionalitě často ani nevěděli) a celý den D až do časných ranních hodin provedla nadmíru harmonicky, s nadšením, a hlavně bezstarostně.

Umožnila nám ztratit se na celé dopoledne v oblaku parfémů, líčidel a manžetových knoflíčků, zatímco se celá svatba do posledních detailů „sama“ připravila. Žádné (zejména nevěstiny) představy a tajná přání pro ni nebyl problém a ten krásný dětský sen dokázala uvést v realitu.

A na závěr ta nejdůležitější informace, která by měla v referenci zaznít: pokud s Vámi už jednou Báječná svatba spolupracovat začala, ničeho se nebojte, nemůže to skončit jinak než 100 %. Jinak by totiž do toho holky radši ani vůbec nešly …

Hanka & Lukáš

Foto: Petra Šebestová

Líbila se vám tato svatba?

Chcete mít také dokonale zorganizovanou svatbu na světové úrovni? Tak, aby vy a vaši hosté vzpomínali na svatbu? Kontaktujte mě a probereme detaily vaší svatby u šálku dobré kávy.

Koncept "5 senses wedding"

Zhlédněte si video o konceptu "5 Senses Wedding"

Máte dotaz?

Napište mi a ráda vám zodpovím veškeré otázky.

Máte dotaz?

Napište mi a ráda vám zodpovím veškeré otázky.