Svatební agentura Světlany Uldrichové
Svatební agentura
Světlany Uldrichové

Danielle a Daniel

Jaká neuvěřitelná skupina žen a zdaleka nejlepší svatební agentura!
S hledáním svatby jsme začali rok a půl předem a vyzpovídali jsme pár agentur v Praze. Okamžitě jsme věděli, že Světlana je pro nás perfektní ta nejlepší koordinátorka. Je tak starostlivá, milá, zábavná a díky ní jsem se během celého procesu cítili úplně v pohodě. Přestože žijeme ve Spojených státech, Světlana a její tým doporučených dodavatelů nám velmi usnadnili rozhodování a vytvořili nejúžasnější svatební den. Nikdy jsme nebyli vystresovaní, i přesto, že jsme plánovali svatbu v zahraničí, protože jsem věděli, že máme Světlanu po svém boku.
Světlana a její tým (zejména Erika) byly neskutečně vstřícné a po našem příletu se neustále ujišťovaly, zda nám a našim hostům z USA nic nechybí a vycházeli nám vstříc vysoce nad rámec jejich povinností. Pomáhali organizovat dopravu, účesy a make-up pro tety a sestřenice atd. Naplánovali tu nejdokonalejší welcome párty, aniž bychom jim dali nějaké zadání.
Náš svatební den…byl absolutní sen!! Místo konání, květiny, dort, DJ, kameramani, doprava atd. byli tak profesionální a laskaví. Navíc tým Lobkowiczkého paláce (zejména Šárka) nás hladce provedl svatebním dnem s nejlepšími službami, jaké jsme kdy na svatbě viděli.
Naše svatba v Praze byla opravdová pohádka a to vše díky Světlaně. Je to opravdová profesionálka a je vidět, že je v tomto odvětví jednička!
Jsme tak smutní, že je svatba za námi a nemůžeme se dočkat, až tyto dámy znovu uvidíme, protože se z nás stali skuteční přátelé.

Líbila se vám tato svatba?

Chcete mít také dokonale zorganizovanou svatbu na světové úrovni? Tak, aby vy a vaši hosté vzpomínali na svatbu? Kontaktujte mě a probereme detaily vaší svatby u šálku dobré kávy.

Koncept "5 senses wedding"

Zhlédněte si video o konceptu "5 Senses Wedding"

Máte dotaz?

Napište mi a ráda vám zodpovím veškeré otázky.

Máte dotaz?

Napište mi a ráda vám zodpovím veškeré otázky.