Svatební agentura Světlany Uldrichové
Svatební agentura
Světlany Uldrichové

Barbora & Damien

Milá Lucko, Báro, Světlano a Gábi,

rádi bychom vám touto cestou chtěli moc poděkovat za posledních osm měsíců, kdy jste nám byly nápomocné při přípravách našeho svatebního dne. Velmi oceňujeme vaši ochotu, profesionalitu a také trpělivost náš den udělat opravdu takovým, jak jsme si ho představovali. Vždy jste se snažily splnit naše představy a společně s vašimi nápady jsme prožili krásný den, který se určitě pro nás a většinu lidí stane nezapomenutelným. Rada bych dodala, že mnoho svatebních hostu bylo právě překvapeno, jak profesionálně byla naše svatba organizovaná, a za to určitě vděčíme vám. Spolupráce s vámi byla určitě pro nás radost také proto, ze na vás všech je vidět, že máte svoji práci opravdu rády a děláte ji s láskou.

Dále bych chtěla moc poděkovat za skvělá doporučení, jako byla kadeřnice Petra a vizážistka Simona, jim vděčím za to, jak krásně mě učesaly a nalíčily. úžasný svatební dort, který nejenže vypadal krásně, ale také skvěle chutnal, a svatební koláčky, po kterých se jen zaprášilo, to vše byla doporučení, která bychom bez vás neměli. Velmi mile nás překvapila také pani fotografka Hanka, která nám udělala opravdu nádherné fotografie. Co bych rada vyzdvihla, byl nás svatební obřad, který díky panu Makovičkovi byl nádherným momentem v našem životě. Náš svatební obřad byl nejenom dojemný, ale také zábavný a vystihoval nás dva. Mnoho lidi nám po svatbě sdělilo, že tak krásný obřad ještě neviděli. Tohle vše a mnohem vice udělalo náš den opravdu výjimečným a vám všem za to moc děkujeme.

Přejeme vám hodně pracovních úspěchů a spokojených klientů a jenom to nejlepší také v soukromém životě.

Barbora & Damien

Foto: Hana Connor

Spolupráci s vámi jsme si užili, děkujeme za vaše nápady, přátelskost a profesionalitu

Líbila se vám tato svatba?

Chcete mít také dokonale zorganizovanou svatbu na světové úrovni? Tak, aby vy a vaši hosté vzpomínali na svatbu? Kontaktujte mě a probereme detaily vaší svatby u šálku dobré kávy.

Koncept "5 senses wedding"

Zhlédněte si video o konceptu "5 Senses Wedding"

Máte dotaz?

Napište mi a ráda vám zodpovím veškeré otázky.

Máte dotaz?

Napište mi a ráda vám zodpovím veškeré otázky.