Svatební agentura Světlany Uldrichové
Svatební agentura
Světlany Uldrichové

Bára & Vítek

Dobrý den dámy,

doufám, že se vám daří.

Chtěla jsem vám poděkovat za organizaci svatby. Plánovala jsem se za Vámi ještě stavit v kanceláři a poděkovat osobně, ale bohužel jsem to před odjezdem už nestihla.
Myslím, že harmonogram byl opravdu dobře rozplánovaný tak, že vše na sebe přirozeně a nenuceně navazovalo, nikdo se nenudil, ale zároveň bylo i dost času si prostě jen tak sednout a povídat. Nejenom my, ale i hosté si den velmi užili.
Za sebe musím hodně ocenit Trnovou, jsou opravdu příjemní, ve všem velmi vstřícní a místo jako takové je krásné a má atmosféru. Velmi nám vyhovovalo, že jsme na zámku sami, máme vše k dispozici a vše je na jednom místě, myslím, že v tomto je Trnová opravdu jedinečná.

Co asi nejvíc ocenili hosté byla barmanská show a míchání koktejlů, to opravdu hodně rozproudilo zábavu a spousta lidi několikrát opakovalo, že pokud budou mít jakoukoli oslavu musí mít taky koktejly.
Co se týká ostatních dodavatelů, určitě Boho flowers jsou úžasní, kytky byly překrásné a cela výzdoba přesně jak jsem si přála. Tady bych neměnila, spíš naopak trochu lituju, že jsem nedala Věrce trošku větší rozpočet a nenechala ji víc se realizovat.
Holky vizáž/vlasy taky úžasné, make-up i pres to strašlivé vedro a velké pocení držel úžasně. I na fotkách někdy o půlnoci je pořád skoro stejný, a to jsem se ani nepřepudrovavala.

Mějte se krásně, snad se ještě uvidíme při předání OL.
Bára a Vítek

Foto: Pavlína Jarošová

Líbila se vám tato svatba?

Chcete mít také dokonale zorganizovanou svatbu na světové úrovni? Tak, aby vy a vaši hosté vzpomínali na svatbu? Kontaktujte mě a probereme detaily vaší svatby u šálku dobré kávy.

Koncept "5 senses wedding"

Zhlédněte si video o konceptu "5 Senses Wedding"

Máte dotaz?

Napište mi a ráda vám zodpovím veškeré otázky.

Máte dotaz?

Napište mi a ráda vám zodpovím veškeré otázky.