Svatební agentura Světlany Uldrichové
Svatební agentura
Světlany Uldrichové

Bára & Honza

Dobrý den do „Báječné svatby“ všem,

ráda bych Vám z celého srdce poděkovala za vše, co jste pro nás udělali. Naše svatba byla nádherná, my s Honzíkem jsme si to užili naprosto se vším všudy. Věřím, že i ostatní – podle jejich komentářů.
Jídlo bylo vynikající, včetně sladkého, všichni si to moc chválili, výzdoba byla okouzlující (i přes ty bohužel nutné úpravy), opět všichni moc chválili. Prosím o vyřízení na paní cukrářku/cukrářky, pro všechny byl tento sladký koutek novinkou a už teď vidím na facebooku u kamarádek, jak se u Sweet baru hojně fotily!!

Zároveň prosím o vyřízení velkého díky floristkám, moje představy byly splněny a celý penzion vypadal božsky. A mimochodem – všechny baby chtěly mou kytku.
Samé klady jsme taky slyšeli na pana Makovičku, přesně jak jste říkaly vy, byl skvělý, perfektní řeč, pobavil. Díky němu jsem nebyla ani tolik nervózní. Prosím, také jemu vyřiďte, že mnohokrát děkujeme a až budeme mít fotky, rádi bychom mu tu, kde je s námi, věnovali.

Fotografka Zuzka byla naprosto výborná, za tenhle výběr jsem na sebe tedy pyšná. Vám děkuji za doporučení!
Co se týká paní vizážistky a kadeřnice – všechno na jedničku!! Když jsem se pokoušela ve čtvrt na 5 ráno odlíčit a rozčesat, málem se mi to ani nepodařilo, což myslím jako kompliment, všechno drželo naprosto výborně, maminkám to opravdu slušelo, Hance a Liance také.

Kluci kameramani byli taky parádní, byla s nimi sranda, stejně jako se Zuzkou. Byli moc slušní a ochotní, také velké díky.
DJ? Všichni do jednoho se nás ptali, „kde jsme ho našli“? Děkuji vám, že jste nám jeho služby nabídly, protože byl nepřekonatelný! Kamarádky tančily do poslední písničky, dokázal vytvořit skvělou atmosféru, tancovali i kamarádi, kteří se „normálně“ od baru nehnou. Naprostá špička!!

Snad jsem na nikoho a na nic nezapomněla.
No a Světlanky předpověď? Světlanko, kdyby se nedejbože někdy přestali lidi brát, můžete jít v klidu třeba do televize předpovídat počasí, protože jste naprosto přesná!! V sobotu ráno jsme všichni vstali na snídani, svítilo nádherně sluníčko, takže jsme posnídali hromadně venku, no krásnější zakončení jsme si nemohli přát.

Určitě si ještě napíšeme a potkáme se, po našem příjezdu bychom vás rádi viděli, popřípadě ukázali nějaké fotky . Ještě jednou to NEJVĚTŠÍ DÍKY, jsem vám za všechno moc vděčná.
Mějte se tu krásně, snad už počasí nebude zlobit jako do teď a vaše další svatby budou taky tak krásné, jako ta naše.

Děkujeme a na shledanou
Bary a Honza

Foto: Zuzana Scharf

Líbila se vám tato svatba?

Chcete mít také dokonale zorganizovanou svatbu na světové úrovni? Tak, aby vy a vaši hosté vzpomínali na svatbu? Kontaktujte mě a probereme detaily vaší svatby u šálku dobré kávy.

Koncept "5 senses wedding"

Zhlédněte si video o konceptu "5 Senses Wedding"

Máte dotaz?

Napište mi a ráda vám zodpovím veškeré otázky.

Máte dotaz?

Napište mi a ráda vám zodpovím veškeré otázky.