Svatební agentura Světlany Uldrichové
Svatební agentura
Světlany Uldrichové

Andrea & Tomáš

Báječná svatbo!

… ještě stále nemůžeme uvěřit, že náš velký W-DAY je již za námi.. stále se pohybujeme v jakési pomyslné bublině nekonečného štěstí!

Celý den byl neskutečně krásný, harmonický.. prostě jedním slovem BáJEČNý.. ostatně jako i vy Světlano a Báro! Chtěli bychom Vám, celému týmu BS poděkovat za krásně zorganizovaný event naší svatby. Musím přiznat svoji skepsi na začátku plánování a moje počáteční.. “to zvládneme sami” ..
nezvládneme a nikdy bychom nezvládli s tím abychom si “náš den” dokázali i užít!

Velmi oceňujeme vaši flexibilitu ať už při schůzkách, tak při organizačních změnách. Díky vám jsme se dostali ke kontaktům skvělých profesionálů, ať už fotografů Kamila a Simony tak k opravdu skvělému Leoši Brabcovi. Velmi profesní tým počínaje floristkou přes vizážistku, cukráře atd.. odvedli výbornou práci dle našich představ.

Samotný svatební den byl díky vaši koordinaci zcela bezproblémový, výborně zorganizovaný. Vždy jste byli tam, kde jsme vás potřebovali a přece jen v zákulisí. Přesně jak jsme si to představovali. Díky vašim zkušenostem jste nám připravili krásný den a my Vám za něj ještě jednou MOC DĚKUJEME! Závěrem snad jen, že bychom na našem svatebním dni nic neměnili.. jen snad ještě jednou zopakovali.

Foto: Kamil Saliba a Simona Smrčková

Video: Primetime

Líbila se vám tato svatba?

Chcete mít také dokonale zorganizovanou svatbu na světové úrovni? Tak, aby vy a vaši hosté vzpomínali na svatbu? Kontaktujte mě a probereme detaily vaší svatby u šálku dobré kávy.

Koncept "5 senses wedding"

Zhlédněte si video o konceptu "5 Senses Wedding"

Máte dotaz?

Napište mi a ráda vám zodpovím veškeré otázky.

Máte dotaz?

Napište mi a ráda vám zodpovím veškeré otázky.