Svatební agentura Světlany Uldrichové
Svatební agentura
Světlany Uldrichové

Luxusní mikro svatba

Mikrosvatby, neboli malé svatby do 15 hostů, vytváří nový svatební trend a zcela odlišný pohled na koncept a organizaci svateb. Mikrosvatba je ideální a nejméně riskantní řešení pro dnešní složitou dobu, kdy se zákazy střídají jako na běžícím pásu a je téměř nemožné cokoliv naplánovat. Mikro svatbu si můžete uspořádat v bezpečí svého domova, při jakýchkoliv omezení a nemusíte se stresovat, že vám zruší svatbu pár dní před termínem a vám zbydou jen oči pro pláč.

Pojďme se podívat, pro koho je mikrosvatba vhodná a jaké má nedostatky

Důvody PRO:

Intimní záležitost. Mikrosvatbu prožijete s těmi nejbližšími a parádně si to užijete. Bude to o vás dvou, vaší rodině a bez kompromisů. Ideálním místem pro mikrosvatbu (lze pořádat za všech restrikcí) je váš domov. V domácím prostředí se vy i vaši hosté budete cítit uvolněně a nenuceně.
Bez stresu z organizace. Mám pro vás připraven speciální balíček Mikro svatby. Přípravy můžeme v pohodě zvládnout za 2-3 týdny. S mým týmem exkluzivních dodavatelů vás budeme hýčkat a můžete se těšit na prvotřídní služby. Ve svatební den budu s vámi a kompletně se postarám o organizaci.
Luxus a výjímečnost. Můžete si dovolit luxusní design a prémiové dodavatele. Váš rozpočet nezatíží velký počet hostů a s tím spojené náklady. Ušetřené peníze můžete investovat to luxusu a výjimečnosti. Specializuji se na svatební design, vyši svatbu vyladím do nejmenších detailů a v mém portfoliu najdete ty nejlepší dodavatele.
Dokonalý vzhled. Ve svůj vysněný den chcete vypadat dokonale. Nevěsta si může pořídit kvalitní designerské šaty a boty, ženich oblek na míru. Nevěstám doporučuji minimalistické šaty, které se více hodí do domácího prostředí následně je můžete užít při dalších příležitostech. Samozřejmostí je špičková vizážistka, která váš vzhled dotáhne do absolutní dokonalosti.
Ušetříte. Mikrosvatby jsou, i přes určitou míru luxusu, výrazně levnější. Můžete si dopřát kvalitu a originalitu, které vás finančně nezatíží, zároveň odpadne spoustu výdajů, které se vážou na pronájem místa, ubytování,, dopravu a další.
Důvody PROTI:

nemáte vlastní prostory vhodné pro pořádání svatby
sníte o velké svatbě a chcete pozvat všechny kamarády
nemáte ideální vztahy v rodině a na malé svatbě by to o to víc vyniklo

Jak mikro svatba může vypadat?

Svatební obřad – na zahradě, v zimní zahradě nebo větším obýváku. Svatební obřad krásně nazdobíme, dovezeme sezení. Zajistím externího oddávajícího, matrika není nutná, tu pouze navštívíme na úřadě a následně vystaví oddací list. Pro hudební doprovod doporučím zajímavou kombinaci, buď živé hudby, přičemž hudebníci mohou hrát i na hostinu, nebo vybereme krásnou reprodukovanou hudbu.
Svatební hostina – ve vašem obýváku, případně ve stanu na zahradě – vystěhujeme nábytek a postavíme svatební tabuli do T, kam se vejde 12-15 hostů. Potřebujeme prostor cca 15 m2. Dovezeme stoly, židle, ubrusy, veškeré nádobí, sklo a příbory. Tabuli krásně nazdobíme květinami, svíčkami. Vytiskneme meníčka a jmenovky. O jídlo se komplet postará catering, který vše doveze, naservíruje, bude sklízet použité nádobí a postará se o úklid. Vy se jen skvěle bavíte a užíváte si prvotřídní jídlo. Oběd je servírovaný a k večeři catering připraví mini bufet, který založí na svatební stůl. Během hostiny budou hrát hudebníci, nebo reprodukovaná hudba z playlistu. Sladkou tečkou za luxusní hostinou bude lahodný svatební dort.
Design – postaráme se o stylovou výzdobu obřadu a hostiny. Natiskneme oznámení, meníčka, jmenovky, navrhneme designový svatební dort a minidezertíky. Vše je dokonale sladěno do vybraného barevného odstínu a stylu. Propojím práci několika dodavatelů pro dokonalý výsledek.
Foto a video – po celou dobu bude přítomen špičkový fotogtraf i kameraman, aby zachytili momenty z vašeho velkého dne. Na portrétování vás dvou a vašich nejbližších bude více času a zůstane vám krásná vzpomínka. Skvělé může být i předsvatební focení.
Styling: zařídíme ušití svatebních šatů i obleku na míru, designerské doplňky objednáme přes internet. V den svatby si nevěsta může užít přípravy – líčení, česání a soukromou spa manikůru.
Plánování a koordinace: Vše společně naplánujeme, sestavím harmonogram, rozpočet, navrhnu design, potvrdím vše s dodavateli a v den svatby jsem na místě, dohlížím na hladký průběh, aby vše bylo dokonalé a vy jste si svůj svatební den skvěle užili.

Co vy na to? Je pro vás luxusní mikrosvatba tím pravým řešením?

Pokud vás můj nový koncept zaujal, neváhejte mne kontaktovat zde , připravím vám nabídku na míru a pustíme se do příprav.

Na co dělat kompromisy a čekat? Mikrosvatbu můžete mít už za pár týdnů.

Foto: Lucie Sasínková

Zorganizuji i vaši svatbu

Chcete mít také dokonale zorganizovanou svatbu na světové úrovni? Tak, aby vy a vaši hosté vzpomínali na svatbu? Kontaktujte mě a probereme detaily vaší svatby u šálku dobré kávy.

Koncept "5 senses wedding"

Zhlédněte si video o konceptu "5 Senses Wedding"

Mohlo by vás zajímat

154-1
Naše svatby

Romantická svatba v Lobkowiczkém paláci, Pražský hrad

Danielle a její nejlepší kamarádka spolu studovaly v Praze asi před 10 lety. Když...
739-2
Naše svatby

Velkolepá svatba na Trojském zámku

Jedna z nejluxusnějších svateb, letos jediná, která se konala v pražském zámku Troja. Pavla...
Catherine & Donovan Wedding in Prague
Naše svatby

Luxusní svatba v královském stylu na Pražském hradě, Lobkowiczký palác

Cathrine and Donovan, americký pár z Texasu a který nikdy nenavštívil Českou republiku a...
154-1
Naše svatby

Romantická svatba v Lobkowiczkém paláci, Pražský hrad

Danielle a její nejlepší kamarádka spolu studovaly v Praze asi před 10 lety. Když...
739-2
Naše svatby

Velkolepá svatba na Trojském zámku

Jedna z nejluxusnějších svateb, letos jediná, která se konala v pražském zámku Troja. Pavla...
Catherine & Donovan Wedding in Prague
Naše svatby

Luxusní svatba v královském stylu na Pražském hradě, Lobkowiczký palác

Cathrine and Donovan, americký pár z Texasu a který nikdy nenavštívil Českou republiku a...
112
Inspirace

Luxusní taneční show Flower dancers

Projekt FLOWER DANCERS má široké uplatnění v rámci konceptů ambient performance. Původně byl vytvořen...

Máte dotaz?

Napište mi a ráda vám zodpovím veškeré otázky.

Máte dotaz?

Napište mi a ráda vám zodpovím veškeré otázky.