Svatební agentura Světlany Uldrichové
Svatební agentura
Světlany Uldrichové

Engage summit London ’19 část II

Vzhledem k tomu, že jsem se dostala do postele ve 2 ráno, jsem se rozhodla ze strategických důvodů obětovat snídani ve prospěch spánku. Což se ukázalo jako rozumné řešení, neboť předsálí již bylo opět plné skvělých lahůdek a nápojů, tudíž jsem se posilnila a začalo první kolo přednášek. Vystoupily obě zakladatelky Kathryn a Rebecca, dále mne velice zaujala přednáška zakladatelky platformy Wedlux A. Desveaux o marketingu na sociálních sítích. Třešničkou bylo velice vtipné vystoupení živoucí legendy Mindy Weis. Obecně byly přednášky všech vystupujících velice vtipně a zajímavě podány.

Po prvním bloku přednášek bylo opět připraveno úžasné občerstvení, hrála kapela a celý sál byl vyzdoben ve stylu „afternoon tea“. Všichni se skvěle bavili, ochutnávali delikatesní občerstvení a navazovali nové kontakty. Velice se mi líbil koncept cateringu. Jídlo během přestávek bylo první i druhý den inspirováno britskou kuchyní. V předsálí byly umístěny stánky s tematickým designem, jídlo bylo nádherně prezentováno. Sendviče, tradiční scone se smetanou a marmeládou, široký výběr čajů, skvělé dezerty, espresso martini, skotské vejce, fish & chip a skotský uzený losos. O veselou atmosféru se postarala skvělá kapela.

Po přestávce následoval další blok přednášek a slavnostní oběd, který se konal v Rosewood Dinning hall. Vše bylo dokonale promyšleno, dostali jsme důmyslnou pozvánku na oběd v podobě karet s konverzačními tématy a krásné menu z flokáž materiálu, který vypadá jako samet. K obědu hrál vynikající band hudbu z 20-tých let. Následně jej vystřídali hudebníci s kytarami, přesouvali se od stolu ke stolu a skvěle bavili hosty. Seděli jsme v malých skupinkách a bylo to velice příjemné na navazování kontaktů a konverzaci. Personál byl stylově oblečen (v rosewoodských uniformách) a opět se podávaly britské speciality.

Po obědě následoval další blok přednášek, po skončení příprava na největší event summitu, slavnostní banket, který se konal ve White hall, Banquetting house, což byl od roku 1622 oficiální palác Stuartovců pro konání královských oslav. Inspirací pro grafické ztvárnění se stal velkolepý strop s freskami od P. Rubense, jehož motiv byl použit na pozvánkách, menu, ale také na tanečním parketu. Opět na nás čekaly stylové autobusy, které nás odvezly na místo konání banketu. Vstup do paláce byl velkolepý, vešli jsme po červeném koberci se znakem Engage za doprovodu houslistů, kteří hráli opravdu božsky.

Velice mne zaujalo tematické zpracování tiskovin. Velkolepý Rubensův strop se zrcadlil v zrcadlovém tanečním parketu a zároveň i v luxusním menu z imitace kůže, které mělo i zrcátko a byl zde tak zopakován stejný motiv. I další předměty jako čísla stolů, nápojové lístky, směrovky se zasedacím pořádkem byly ve stejném duchu.

Přivítal nás dokonale oblečený personál, bylo zde několik stanic se šampaňským a lounge s tvrdým alkoholem zařízený stylovým nábytkem. Servis byl na nejvyšší úrovni, podávaly se 3 chody. Nejvíce mne zaujal dezert, který měl nesmírně zajímavou prezentaci ve zhasnutém sále za zvuků podmanivé hudby.

Květinová výzdoba v sytých, purpurově růžových odstínech byla vskutku opulentní. V kombinaci s tmavým nábytkem a dokonalým osvětlením sál působil magicky.

Dress code: ROYAL & REGAL. Všichni hosté byli skvěle oblečeni, obzvlášť dámy měly nádherné róby, úchvatné účesy a makeup, prostě všichni si dali na svém vzhledu nesmírně záležet, aby uctili vznešenost večera a hostitele.

Velice oblíbený byl nádherně vyzdobený fotokoutek v podobě trůnu, vyzdobený květinami a pozadím ve stylu sametové opony. Vše dokonale osvětleno.

Vrcholem večera byla hudební produkce na světové úrovni. Vystřídalo se několik vystoupení a každé z nich bylo inspirováno historií, od Swingu až po moderní hudbu.

Při příchodu nás přivítali hudebníci na podstavcích, kteří hráli na smyčce. K slavnostnímu banketu hrál Big band a některé skladby doprovázeli tanečníci. Střídali se 2 excelentní zpěváci a zpěvačka, zazněly skladby z Jamese Bonda Golden Eye a Golden Finger. Byl to obrovský zážitek. Orchestr vystřídal sbor a následovala moderní kapela, která vytvořila v sálu neuvěřitelnou atmosféru. Vyvrcholením večera byl DJ, saxofonisté a tanečnice, kteří dovedli párty do bodu varu. Tančilo se do 3 do rána a byla to neuvěřitelná zábava.

FOTO: BEN FINCH, GENEVIE VEDE MANIO, JACQUI COLE, VARNA STUDIO, GORBIN GURKIN, JOHN CAIN PHOTOGRAPHY, BENGA STUDIOS

Pokračování příště…..

Líbil se Vám tento článek?
Podívejte se také i na 1. část.

Zorganizuji i vaši svatbu

Chcete mít také dokonale zorganizovanou svatbu na světové úrovni? Tak, aby vy a vaši hosté vzpomínali na svatbu? Kontaktujte mě a probereme detaily vaší svatby u šálku dobré kávy.

Koncept "5 senses wedding"

Zhlédněte si video o konceptu "5 Senses Wedding"

Mohlo by vás zajímat

20231202_HK_web-505
Naše svatby

Pohádková vánoční svatba na Pražském hradě

Velkolepá svatba motocyklového závodníka Karla a modelky Hanky a jejich dvojčátek an Pražském hradě,...
Svatlana+Jan-106
Naše svatby

Opulentní malá svatba v Lobkowiczkém paláci

Set svatebních oznámení ve zlatém provedení na ručním papíře, s kaligrafickým fontem a zlatou...
20230922_2.DEN_web-493
Naše svatby

Česká svatba Barči a Ládi v Itálii

Již dlouho jsem si přála zorganizovat svou první českou svatbu v zahraničí. Když mi...
20231202_HK_web-505
Naše svatby

Pohádková vánoční svatba na Pražském hradě

Velkolepá svatba motocyklového závodníka Karla a modelky Hanky a jejich dvojčátek an Pražském hradě,...
Svatlana+Jan-106
Naše svatby

Opulentní malá svatba v Lobkowiczkém paláci

Set svatebních oznámení ve zlatém provedení na ručním papíře, s kaligrafickým fontem a zlatou...
20230922_2.DEN_web-493
Naše svatby

Česká svatba Barči a Ládi v Itálii

Již dlouho jsem si přála zorganizovat svou první českou svatbu v zahraničí. Když mi...
20230821_Prazsky-hrad-12
Inspirace

Nejkrásnější svatby od Boutique weddings v Praze a okolí.

Organizaci svateb se věnujeme již 17tou svatební sezónu a zorganizovali jsme jich více než...

Máte dotaz?

Napište mi a ráda vám zodpovím veškeré otázky.

Máte dotaz?

Napište mi a ráda vám zodpovím veškeré otázky.