Svatební agentura Světlany Uldrichové
Svatební agentura
Světlany Uldrichové

Česko-americká svatba, Villa Dom Carli

Naplánovat svatbu snů za 5 měsíců v lokalitě, kde všichni svatební hosté musí přicestovat, polovina hostů musí přiletět, zorganizovat nejen svatbu samotnou ale i transport, ubytování a po-svatební brunch pro všechny hosty byla nelehká výzva. Celý team z Boutique Weddings se toho skvěle ujal, poděkování patří hlavně Světlance a jejímu týmu za profesionální, ale i velmi osobní přístup, milé jednání, ochotu a dostupnost snad 24/7. Více

Lucie a Gary jsou krásný pár žijící ve Švýcarsku, jejich svatbu jsme stihli naplánovat během pár měsíců a vytvořili tak nezapomenutelný zážitek jak pro hosty, tak i pro novomanžele. Lucie je původem z Čech, Gary zase ze Spojených států, museli tak vybrat ideální místo pro svatbu, které by všem bylo perfektně dostupné. Když poprvé navštívili Villa dom Carli, byla to jasná volba. Romantické místo v toskánském stylu, ideální pro menší svatbu.

Vzhledem k tomu, že svatba byla na konci května, nevěsta zvolila trendy šaty ale Gracy Kelly s dlouhým rukávem, dlouhým závojem a nádhernou čelenkou s perličkami, která dodala celému outfitu neskutečný šmrnc. Ženicha sladil doplňky se svatební kyticí.

A tady už si družičky s nevěstou užívají přípravy ve svatebním apartmá, šampaňské ani občerstvení rozhodně nechybělo. Družičky mají sladěné župánky, a dámy si přípravy neskutečně užily, z jejich pokoje se neustále ozývaly salvy smíchu.

Pár minut před obřadem ještě proběhlo focení nevěsty s družičkami, každá z nich má květinu, která je inspirovaná svatební kyticí. Zelená barva šatů perfektně kontrastovala růžové tóny svatby.

Nevěsty si vybrala designerské boty od Manolo Blahnika, známého návrháře bot. Je to skvělá, neotřelá varianta k neméně populárním svatebním botám od Jimmy Choo.

Barevná paleta byla tvořena odstíny růžové s mentolovou. Veškeré tiskoviny hrály těmito barvami. Logo novomanželů, či designová krabička pro novomanžele byly vyrobeny na míru.

Slavobrána byla tvořena ze tří vysokých půl kruhů zdobená bohatou květinovou výzdobou. Bílý koberec dodal šmrnc celkovému set-upu. Toto byla zamýšlená varianta, ale vzhledem k nepříznivým povětrnostním podmínkám muselo být růžové pozadí odebráno.

Lounch zóny jsou oblíbené primárně mezi hosty, koberce prostor zútulní a dodají šmrnc celé svatbě. Nábytek jsme vybrali v odstínech barvy a doplnily polštářky.

Svatební kytice podle posledních trendů. Více druhů květin volně svázané k sobě opatřeny dekorativní stuhou. Kytice perfektně doplnila nevěstiny krajkové šaty a umocnila její elegantní styl.

Církevní obřad byl překládán do angličtiny, aby mu všichni rozuměli. Pár si slíbil věrnost a lásku a pan farář mohl uzavřít jejich manželství. Všichni hosté dojatě plakali. 

Slavnostní špalír doprovázela energická hudba a skandující hosté, kteří foukali bubliny. Bubliny mají několik výhod, vypadají skvěle a nezbyde po nich žádný nepořádek a zároveň nikomu nezašpiní oděv. Je to taková svatební klasika.

A zde už probíhalo focení novomanželů s mládenci a následovalo portrétování novomanželů, které si oba moc užívali.

Svatební hostina opět korespondovala s tóny růžové doplněné mint barvou. Bohatá květinová výzdoba vynikla v prostorách hlavního sálu Villa dom Carli. Původně jsme chtěly hostinu umístit do stanu, ale nakonec jsme zvolily kvůli počasí klubovnu, což se ukázalo jako skvělý nápad. Pro 50 hostů je klubovna naprosto ideální a hostina tak působila velice útulně.

Samozřejmě i my jsme se sladily v barvách svatby.

Nejprve jsme usadily hosty a čekaly na příchod novomanželů, tzv. Grand entrance. Hosté skandovali do rytmu a v sále panovala skvělá nálada, následovaly proslovy a přípitky.

Žádná svatba se neobejde bez sladkého koutku. Delikátní dort ozdobený květinami, skvostné makronky či tarletky. Vše je dokonale sladěno. Makronky byly tak božské, že v podstatě během krátké chvíle byly pryč.

Krájení svatebního dortu je oblíbená aktivita hostů i novomanželů. Novomanželé se s tím nepárali! U krájení tančili a všichni jsme si užívali krásnou atmosféru a následně si pochutnali na dortu.

Na svatební hostině se podávaly 3 varianty menu, které si hosté mohli předem vybrat a toto je pár příkladů. Podávalo se 3 chodové menu a místo dezertu se krájel svatební dort.

Po hostině zbylo trošku času, tak jej novomanželé využili na portrétování, hosté mezitím relaxovali v lounge, který jsme přesunuli blíže ke klubovně.

Další lounge zóna byla umístěna před vstupem do hlavního sálu, kde si hosté mohli sednout a odpočinout si od velké párty, která probíhala uvnitř.

Vynikající jídlo nesmělo chybět, místní catering připravil úžasné pokrmy. Venku byl umístěn OFYR grill, salátové mísy a další. Catering zajišťoval rodinná firma Stellate catering a jejich jídlo bylo opravdu božské, raut neskutečně rozmanitý.

Večer se rozjel ve velkém stylu. Náš nový project disco bar sklidil obrovský úspěch a všichni se náramně bavili. Najali jsme profi tanečnice, které nejprve rozvířily atmosféru a následně s hosty secvičily jednoduchou choreografii.

A tohle jsem já a můj tým. Děkuji za všechno, novomanželům společně přejeme hodně lásky a úspěchů na společné cestě.

Foto: Tomáš Dolejší

Zorganizuji i vaši svatbu

Chcete mít také dokonale zorganizovanou svatbu na světové úrovni? Tak, aby vy a vaši hosté vzpomínali na svatbu? Kontaktujte mě a probereme detaily vaší svatby u šálku dobré kávy.

Koncept "5 senses wedding"

Zhlédněte si video o konceptu "5 Senses Wedding"

Mohlo by vás zajímat

20231202_HK_web-505
Naše svatby

Pohádková vánoční svatba na Pražském hradě

Velkolepá svatba motocyklového závodníka Karla a modelky Hanky a jejich dvojčátek an Pražském hradě,...
Svatlana+Jan-106
Naše svatby

Opulentní malá svatba v Lobkowiczkém paláci

Set svatebních oznámení ve zlatém provedení na ručním papíře, s kaligrafickým fontem a zlatou...
20230922_2.DEN_web-493
Naše svatby

Česká svatba Barči a Ládi v Itálii

Již dlouho jsem si přála zorganizovat svou první českou svatbu v zahraničí. Když mi...
20231202_HK_web-505
Naše svatby

Pohádková vánoční svatba na Pražském hradě

Velkolepá svatba motocyklového závodníka Karla a modelky Hanky a jejich dvojčátek an Pražském hradě,...
Svatlana+Jan-106
Naše svatby

Opulentní malá svatba v Lobkowiczkém paláci

Set svatebních oznámení ve zlatém provedení na ručním papíře, s kaligrafickým fontem a zlatou...
20230922_2.DEN_web-493
Naše svatby

Česká svatba Barči a Ládi v Itálii

Již dlouho jsem si přála zorganizovat svou první českou svatbu v zahraničí. Když mi...
20230821_Prazsky-hrad-12
Inspirace

Nejkrásnější svatby od Boutique weddings v Praze a okolí.

Organizaci svateb se věnujeme již 17tou svatební sezónu a zorganizovali jsme jich více než...

Máte dotaz?

Napište mi a ráda vám zodpovím veškeré otázky.

Máte dotaz?

Napište mi a ráda vám zodpovím veškeré otázky.