Svatební agentura Světlany Uldrichové
Svatební agentura
Světlany Uldrichové

Velkolepá svatba na Trojském zámku

Jedna z nejluxusnějších svateb, letos jediná, která se konala v pražském zámku Troja. Pavla a Martin, kteří momentálně žijí v Kanadě, se rozhodli pro svatbu v Praze. Pavla je původem z České republiky a Martinovy rodinné kořeny jsou také z České republiky, což bylo důvodem konečného rozhodnutí o místě konání svatby. Pojďme nejprve mrknout, jak se líbila nevěstě a ženichovi.

Děkujeme, že jste pro nás a naše blízké připravili neuvěřitelnou, nezapomenutelnou akci!! Všechno bylo nad míru dokonalé a i přes všechny změny počasí na poslední chvíli se vám podařilo celý večer, včetně našeho jedinečného venkovního ceremoniálu, udělat super speciálním – děkujeme a celému týmu za kreativitu a flexibilitu!! Svatba byla naprosto úžasná. Měli jsme se skvěle a na základě zpětné vazby, kterou dostáváme, i naši hosté. Ještě jednou děkuji! ❤️

Pavla a Martin jsou krásný mladý pár a jako podnikatelé inspirují všechny kolem sebe. Přejeme jim hodně štěstí v jejich novém životě, jejich svatba byla velkolepá a bude se na ni dlouho vzpomínat!

Nevěsta s družičkami, maminkou a zároveň i ženich s kamarády si užívali příprav v apartmá hotelu Mandarine Oriental, který má terasu s nádherným výhledem na Pražský hrad. Na převoz do Trojského zámku jsme družičkám a ženichovi nachystali limuzíny Lincoln. Pro nevěstu s maminkou byl přistaven legendární Rolls Royce Silver cloud, takže celá svatební družina dorazila těsně před začátkem obřadu ve velkém stylu.

Svatební den začal trochu v napětí, protože celý den mělo pršet a obřad se konal venku, v nádherné zámecké zahradě. Před barokními schody Trojského zámku se linul světlý koberec a podél něj byly v řadách vyrovnané židle pro svatební hosty. Schodišti dominovala překrásná slavobrána s květinami v jemně barevných odstínech a několika kusy velkých bílých květů, které kopírovali květy na nevěstiných šatech a zároveň byl tento prvek použit i na svatebním dortu. Vše jsme připravili a pevně doufali, že nebude pršet. Měli jsme velké štěstí, protože první kapky přišly až k večeru. Každopádně jsme se na to nespoléhali a připravili jsme ještě alternativní svatební obřad v sále zámecké konírny, kterou jsme pak později přestavili na lounge.

Před obřadem na hosty čekala uvítací koktejlová hodina s lounge zónou vybavenou bílými pohovkami a zlatými polštáři. Výjimečné přivítání květinovými tanečnicemi v nákladných kostýmech naladilo hosty na svatební atmosféru. Po celou hodinu ladně pózovaly do rytmu hudby a pro hosty to byla velká atrakce, kterou an jiných svatbách zatím neviděli.

Barevnou paletu pro svatební den tvořila zlatá s pastelovými odstíny žluté, růžové a oranžové. Podle toho byly sladěny i květiny. Tato barevná kombinace dokonale ladila k venkovní fasádě Trojského zámku, zdobnému baroknímu schodišti a zároveň i výrazným freskám v Císařském sále. Opulentní svatba byla jako z pohádky a nesla se v aristokratickém duchu. To jen podtrhnul příjezd nevěsty s maminkou v exkluzivním Bentley a družiček v limuzíně. Svatební obřad doprovázel smyčcový kvartet profesionálních hudebníků, který hrál jak klasiku, tak i world music a skvěle doplnil katolický obřad.

Pro set svatebních tiskoviny byly inspirací fresky z Císařského sálu, pro manžele grafička vytvořila jejich vlastní monogram, který jsme dále používali na různých prvcích svatebního dne. Nechyběly desky na sliby, krabička na prstýnky a monogram jsme také přenesly na sušenky do sweet baru, tak abychom jednotlivé designové prvky prolnuli svatebním dnem a vše bylo dokonale sladěné.

Po obřadu se fotily skupinové fotky a ostatní hosté si užívali krásné prostředí zámecké zahrady a skvělé občerstvení od cateringu.

Hostina probíhala v Císařském sále. Svatební stoly zdobily křišťálové vázy s květinami, dále ubrusy, ubrousky a příbory ve zlaté barvě, od kterých se odrážela bílá barva talířů a židlí. Vše působilo královsky. Po úvodním tanci následovaly proslovy a poté na hosty čekalo tří chodové menu. Mohli si vybrat mezi vegetariánským nebo standardním menu. Když skončila hostina, přišlo na řadu krájení pětipatrového dortu.

Zlatým hřebem hostiny byl svatební dort, který byl inspirován strukturou šatů nevěsty. Hosté si mohli vybrat ze 3 různých příchutí a samozřejmě nesměl chybět designový sweetbar, na kterém si hosté neskutečně pochutnali. Mým favoritem jsou věnečky se šlehačkou a jahodou. Samotný příjezd dortu byl velice spektakulární, hrála fanfára a hosté byli designem a zpracováním okouzleni, Samozřejmě nemusím zmiňovat, že si an dortu nesmírně pochutnali a někteří si šli i přidat a mohli tak ochutnat různé příchutě.

Po opulentní hostině se hosté přesunuli do konírny, kde začala svatební párty a novomanželům zůstala chvíle na portréty v zámecké zahradě. Fotilo se v podvečer, takže světlo bylo ideální a vznikly tak jedinečné portréty. Trojský zámek je sám o sobě neskutečně fotogenický a je zde spoustu zákoutí, kde mohou vzniknout krásné fotografie a video.

Hosté pak byli připraveni na přesun do konírny.  V konírně i mimo ni na hosty čekala další lounge zóna s fialovými a zlatými pohovkami, sedáky a stoly. Nejprve jsme odklidili nábytek, připravený an alternativní obřad a následně instalovali několik kamiónů nábytku, abychom konírnu, dlouhou skoro 50 metrů zútulnili a hosté si měli kam sednout.

Samozřejmě nesmělo chybět profi osvětlení, které dotvořilo atmosféru lounge. Nastal čas na párty. K večernímu občerstvení byl připraven bufet. Po celou dobu večerní párty se hosté mohli osvěžit u stánku s pivem nebo si dát drink u baru. Na luxusních svatbách samozřejmě nesměl chybět ani sweet bar. Byl plný makronek, tartaletek, věnečků a dalších lahodných dezertů. Největší hit byl koutek s ovocnými knedlíčky se spoustou různých ingrediencí a hosté si mohli namíchat podle své chuti dokonalé ovocné knedlíky, jako od babičky. Večerní program byl doprovázen hodem kytice, živou hudbou a DJ.

Největší obdiv sklidil dědeček nevěsty, pán v úctyhodném věku, který si svatbu neskutečně užíval. Ženich miluje žánr elektroswing, tak si objednal speciálního DJ z Polska, který hrál opravdu neskutečně dobře a všichni neustále tančili.

A ještě pár slov k programu před samotným svatebním dnem? Protože jaký by to byl svatební den bez uvítací party?Večer před svatbou se hosté sešli na Pražském hradě, ve Šternberském paláci, skrytém klenotu na Hradčanském náměstí, který skrývá nádhernou zahradu s kouzelnou atmosférou. Bohaté občerstvení s delikatesy pro svatebčany na sebe nenechaly dlouho čekat.

A tady jsem já a můj tým. Po welcome párty následoval svatební den, na kterém jsme byly celých 24 hodin. Vše se zvládlo naprosto skvěle, počasí nám nakonec vyšlo a hosté si odnesli nezapomenutelný zážitek.

Lokalita: Trojský zámek, Foto: Tomáš Dolejší , Video: Jagr Video

Zorganizuji i vaši svatbu

Chcete mít také dokonale zorganizovanou svatbu na světové úrovni? Tak, aby vy a vaši hosté vzpomínali na svatbu? Kontaktujte mě a probereme detaily vaší svatby u šálku dobré kávy.

Koncept "5 senses wedding"

Zhlédněte si video o konceptu "5 Senses Wedding"

Mohlo by vás zajímat

20231202_HK_web-505
Naše svatby

Pohádková vánoční svatba na Pražském hradě

Velkolepá svatba motocyklového závodníka Karla a modelky Hanky a jejich dvojčátek an Pražském hradě,...
Svatlana+Jan-106
Naše svatby

Opulentní malá svatba v Lobkowiczkém paláci

Set svatebních oznámení ve zlatém provedení na ručním papíře, s kaligrafickým fontem a zlatou...
20230922_2.DEN_web-493
Naše svatby

Česká svatba Barči a Ládi v Itálii

Již dlouho jsem si přála zorganizovat svou první českou svatbu v zahraničí. Když mi...
20231202_HK_web-505
Naše svatby

Pohádková vánoční svatba na Pražském hradě

Velkolepá svatba motocyklového závodníka Karla a modelky Hanky a jejich dvojčátek an Pražském hradě,...
Svatlana+Jan-106
Naše svatby

Opulentní malá svatba v Lobkowiczkém paláci

Set svatebních oznámení ve zlatém provedení na ručním papíře, s kaligrafickým fontem a zlatou...
20230922_2.DEN_web-493
Naše svatby

Česká svatba Barči a Ládi v Itálii

Již dlouho jsem si přála zorganizovat svou první českou svatbu v zahraničí. Když mi...
20230821_Prazsky-hrad-12
Inspirace

Nejkrásnější svatby od Boutique weddings v Praze a okolí.

Organizaci svateb se věnujeme již 17tou svatební sezónu a zorganizovali jsme jich více než...

Máte dotaz?

Napište mi a ráda vám zodpovím veškeré otázky.

Máte dotaz?

Napište mi a ráda vám zodpovím veškeré otázky.