Svatební agentura Světlany Uldrichové
Svatební agentura
Světlany Uldrichové

Svatební hostina Luci a Rustyho pod širým nebem, Villa Dom Carli

Lucie a Rusty jsou milý pár žijící v Americe, jejich přáním bylo mít krásnou svatbu pod širým nebem a my jim toto přáním splnili. Ačkoliv al fresco svatby s sebou přináší svá úskalí, určitě to za to stálo! Svatbu jsme stihli naplánovat během jednoho měsíce a výsledek byl skvostný.

Svatební kytice uvázaná stuhou je nádherným a romantickým prvkem svatebního dne. Tato kytice je vytvořena z elegantního spojení růží a dalších květin, které dohromady vytvářejí výjimečnou a půvabnou kompozici. Stuha, která drží kytici pohromadě, dodává celkovému dojmu jemnost a eleganci.

Během příprav si družičky s nevěstou užívaly svatební apartmá. Byly sladěny ve stejných barvách a nevěsta v bílém župánku krásně vyčnívala.

Přípravy nevěsty jsou magickým okamžikem plné emocí a očekávání. Ve svatební apartmá byla nevěsta obklopena svými družičkami. Vizážistka pečlivě upravuje její vlasy a make-up. Lucie zvolila nadčasový přirozený look, který rozzářil její krásné oči.

Ženich zvolil světlý letní oblek, který krásně doplnil celý koncept svatby. Pár chvil před obřad ještě proběhl rychlý photoshoot s mládenci.

Tiskoviny navržené na tuto svatbu dokonale odrazily celý styl svatby.

Pro novomanžele jsme nechali vyrobit speciální krabičku na prstýnky s jejich logem svatby. Svatební lodičky od Jimmy Choo nesměly chybět.

Pár chvil před obřadem proběhl FIRST LOOK. Intimní okamžik mezi nevěstou a ženichem věnován pouze páru. Fotograf vše pečlivě zaznamená a vznikne tak úžasná vzpomínka.

Obřad se odehrával v patiu před Villa Dom Carli, ženich s nevěstou tak v pozadí mají krásný park. Byly použity dřevěné židle, které krásně zapadaly do přírodního konceptu svatby.

Církevní obřad za přítomnosti faráře je naprosto dech beroucí a pokaždé všechny dojme.

Každá z družiček měla zmenšenou květinu inspirovanou svatební kyticí. Vše do sebe nádherně barvě zapadalo..

Svatební hostina byla umístěna v zahradě. Nad stůl jsme nainstalovali konstrukci s baldachýny, které sloužili nejen jako dekorace, ale také hlavně jako ochrana před sluncem. Vše bylo mistrovsky dozdobené květinami.


Svatební tabuli dominuje krémová barva. Abychom na hostinu přenesli trošku elegance, doplnily jsme ji křišťálovými lustry. Zapálené svíčky vytvořili intimní atmosféru.

Krémové ubrousky, jednoduché příbory a broušené sklo. V jednoduchosti je krása.

Na stole bylo vytištěné menu a hosté již věděli, na jaké dobroty se můžou těšit.

Všichni usedli a rázem hostina mohla začít.

Sweet bar & gift shop je přitažlivým místem, kde hosté mohou objevovat širokou škálu sladkých dobrot a originálních dárků. Dárky pro hosty umožňují hostům odnést si kousek této slavnostní atmosféry a vzpomínku na událost.

Třípatrový dort je zpestřený květinovou výzdobou, která přesně ladí s tématem svatby. Každé patro je zdobeno jemnými květinovými motivy, které vytvářejí romantický a elegantní vzhled. Jeho barevná paleta se skládá z pastelových odstínů, které dodávají dortu jemnost a svěžest.

Věž tvořená z malinových a mangových makronek je lahodnou pochoutkou, která láká svou barevnou kombinací. Tato pestrá věž je nejen chutná, ale také esteticky příjemná a láká svého pozorovatele k ochutnání.

Dárkové tašky, které byly speciálně vytvořeny na míru s logem novomanželů, dodávají celému prostoru osobitý a elegantní dojem.

Krájení dortu je jednou z tradičních svatebních aktivit, která představuje symbolický okamžik pro novomanžele. Společně drží nůž a krájí první kousek dortu, což symbolizuje jejich společné rozhodnutí a spolupráci v manželství. Tento okamžik je obvykle doprovázen potleskem a jásotem hostů, kteří tímto gestem vyjadřují radost a přání štěstí novému páru.

Focení novomanželů po hostině přináší klidný a relaxační okamžik, kdy mohou novomanželé projevit svou lásku a radost po slavnostní hostině. Společně si mohou užívat neformální chvíle a spontánní pózy, které vytvářejí autentické snímky plné emocí a šťastného vyznění.

Hosté si po hostině užívali párty v klubovně. Saxofonista vytvořil úžasnou atmosféru a hosté tancovali až do rána.

Catering odvedl jako vždy skvělou práci a hosté si na všem velice pochutnali. Na večerním bufetu nesměl chybět hovězí a avokádový tatarák.

Na přání nevěsty jsme zajistili unikátní zážitek pro hosty a nechali přivézt PROSECCOVAN. Hosté si tak mohli užít osvěžující prosecco, které bylo servírováno s šarmem a péčí o každý detail.

Přeji novomanželům všechno nejlepší do nového manželství, plného lásky, radosti a vzájemného štěstí. Mějte spolu úžasnou cestu plnou vzájemné podpory a spokojenosti.

Foto: Tomáš Dolejší

Zorganizuji i vaši svatbu

Chcete mít také dokonale zorganizovanou svatbu na světové úrovni? Tak, aby vy a vaši hosté vzpomínali na svatbu? Kontaktujte mě a probereme detaily vaší svatby u šálku dobré kávy.

Koncept "5 senses wedding"

Zhlédněte si video o konceptu "5 Senses Wedding"

Mohlo by vás zajímat

20231202_HK_web-505
Naše svatby

Pohádková vánoční svatba na Pražském hradě

Velkolepá svatba motocyklového závodníka Karla a modelky Hanky a jejich dvojčátek an Pražském hradě,...
Svatlana+Jan-106
Naše svatby

Opulentní malá svatba v Lobkowiczkém paláci

Set svatebních oznámení ve zlatém provedení na ručním papíře, s kaligrafickým fontem a zlatou...
20230922_2.DEN_web-493
Naše svatby

Česká svatba Barči a Ládi v Itálii

Již dlouho jsem si přála zorganizovat svou první českou svatbu v zahraničí. Když mi...
20231202_HK_web-505
Naše svatby

Pohádková vánoční svatba na Pražském hradě

Velkolepá svatba motocyklového závodníka Karla a modelky Hanky a jejich dvojčátek an Pražském hradě,...
Svatlana+Jan-106
Naše svatby

Opulentní malá svatba v Lobkowiczkém paláci

Set svatebních oznámení ve zlatém provedení na ručním papíře, s kaligrafickým fontem a zlatou...
20230922_2.DEN_web-493
Naše svatby

Česká svatba Barči a Ládi v Itálii

Již dlouho jsem si přála zorganizovat svou první českou svatbu v zahraničí. Když mi...
20230821_Prazsky-hrad-12
Inspirace

Nejkrásnější svatby od Boutique weddings v Praze a okolí.

Organizaci svateb se věnujeme již 17tou svatební sezónu a zorganizovali jsme jich více než...

Máte dotaz?

Napište mi a ráda vám zodpovím veškeré otázky.

Máte dotaz?

Napište mi a ráda vám zodpovím veškeré otázky.