Svatební agentura Světlany Uldrichové
Svatební agentura
Světlany Uldrichové

Svatba Kristýny a Jirky na zámku Bon Repos

Chtěli bychom celému týmu moc poděkovat. Měli jsme pohádkovou svatbu, která předčila naše očekávání. Kdybych se měla vrátit v čase a rozmýšlet, zda zvolit znovu agenturu Boutique Weddings, kterou vede úžasná Světlana s jejím týmem, tak neváhám ani na sekundu a znovu je oslovíme. Světluš je opravdová kouzelnice. Více

Pro Kristýnu a Georgiose byl vytvořen opulentní koncept elegance v klasických bílo zelených odstínech s akcentní zlatou. Kristýna je krásná, mladá dáma, která je ke všem velmi přátelská a láskyplná. Georgios má vysoké ambice a ke Kristýně se chová jako k princezně. I když jsou oba z Brna, rozhodli se pro svatbu nedaleko Prahy na Chateau Bon Repos.

Bon Repos sám o sobě oplývá velmi elegantními prostory. Barvy zvolené pro svatební den se nesly v odstínech bílé, krémové, béžové, zlaté a zelené. Květinový vzor byl převážně bílý s akcenty zelených listů a vyčnívajících stonků. Nevěsta držela bílou kytici z růží a pivoněk svázaných bílou hedvábnou stuhou. Tradiční lodičky od Jimmy Choo skvěle doplnily její finální look.

A tady už si družičky užívají chvíle před obřadem. Koupelna ve svatebním apartmá je jako stvořená pro přípravy na velký den. Nevěsta a družičky dostávaly tu nejlepší péči.

Ženich si své přípravy užíval s pánském stylu. Zvolil perfektně střižený tmavě modrý oblek s motýlkem v barvě růžového zlata, aby ladil s barvou jejich pejska Juki.

Vítání přichozích hostů probíhalo ve velkorysém stanu ve tvaru šapito. Ve stanu jsme vytvvořili pohodlnou lounge pomocí zelených semišových pohovek, bílých kožených sedaček, taburetů a pufů. Pod bílou střechou byly zavěšeny led světla, která se večer rozzářila a vytvořila slavnostní náladu. Koberce a konferenční stolky celý prostor krásně zútulnily. Hosté si objednávali drinky v baru, servírovaly se delikatesní kanapky.

Ve stanu byl také prostor pro taneční parket, kde během uvítacího koktejlu upoutaly pozornost všech hostů ladné květinové tanečnice, náš nový zábavný koncept. Samozřejmě nechyběla květinová výzdoba a doplňky.

Po hodině uvítacího koktejlu nastal čas se přesunout na místo obřadu v zahradě. Svatební hosty jsme usadily do designových židlí rosegold odstínu s bílými polstry a  průhlednými  opěradly. Dominancí obřadu byla pompézní květinová slavobrána pro nevěstu a ženicha. Ulička byla posypána okvětními plátky.

Pejsek Juki byl na svatbě velmi energickým a jedinečným hostem. Přinesl totiž snoubencům  prstýnky. Ženichovi družbové byli také v tmavě modrých oblecích jako ženich. 

Královské šaty ve stylu mořské panny s dlouhou róbou nevěstě neuvěřitelně slušely. Všechny její družičky měly krémové saténové šaty a náramky s růží a pivoňkou v tónech kytice nevěsty.

Po obřadu přišla na řadu gratulace, slavnostní příchod novomanželů špalírem a společné foto před Příchovského pavilonem, které je trochu do kopce a všichni hosté jsou na fotce krásně vidět.

Poté byli hosté požádáni, aby se přemístili do Čínského pavilonu, kde na ně čekala hostina. V pavilonu se nám osvědčilo uskupení obdélníkových a kulatých stolů. Stoly byly pokryty krémovými ubrusy a na nich zářily zlaté příbory a talíře. Největší ozdobou stolů byly výrazné zlaté svícny s okázalou květinovou výzdobou.

Prostory zámku Bon Repos jsou ideální pro portréty a focení novomanželů. Těchto zákoutí tu najdete bezpočet.

Ambient performance je svěží koncept zábavy, který se vymyká konvenčním vzorům: prostředí a prostory jsou vylepšeny ve své autenticitě spojením živé hudby, květinových instalací a tanečnicích v pompézních kostýmech.

Milá památka na mé klienty. Strávili jsme spolu 3/4 roku plánováním a vzniklo mezi námi krásné přátelství. Osobní vztahy s našimi klienty jsou pro nás nesmírně důležité.

Po hostině svatebčané přešli zpět do stanu a párty mohla začít. Nevěsta s ženichem se šli mezitím fotit, a kdo chtěl, mohl se k nim přidat. Pak přišel na řadu hod kyticí a později první tanec novomanželů a krájení přepychového čtyřpatrového dortu. 

Hosté čekali na grandiózní příchod rodičů a novomanželů a pak už přišly na řadu proslovy otců a svědků. Samozřejmě nesměl chybět ani Juki na čestném místě vedle novomanželů.

Podávalo se klasické české svatební menu, tzn. hovězí svíčková s karlovarským knedlíkem, hovězí vývar s játrovým knedlíčkem, snad jen předkrm byl více extravagantní.

Čtyřpatrový dort designovaný přímo na tuto svatbu. Sweetbar byl doplněn zlatými makronkami, věnečky a tarletky. Nejenom, že vše bylo naprosto skvostné, ale i vynikající.

První tanec si novomanželé nacvičili a roztančili tak celý parket. Jejich svatba byla neuvěřitelně zábavná!

Kristýnka a Jirka jsou skvělý pár, tímto jím přejeme spoustu krásných a šťastných let. Hodně štěstí na cestě Vaším životem.

Fou: Petra Vosecká

BW Team

Zorganizuji i vaši svatbu

Chcete mít také dokonale zorganizovanou svatbu na světové úrovni? Tak, aby vy a vaši hosté vzpomínali na svatbu? Kontaktujte mě a probereme detaily vaší svatby u šálku dobré kávy.

Koncept "5 senses wedding"

Zhlédněte si video o konceptu "5 Senses Wedding"

Mohlo by vás zajímat

20231202_HK_web-505
Naše svatby

Pohádková vánoční svatba na Pražském hradě

Velkolepá svatba motocyklového závodníka Karla a modelky Hanky a jejich dvojčátek an Pražském hradě,...
Svatlana+Jan-106
Naše svatby

Opulentní malá svatba v Lobkowiczkém paláci

Set svatebních oznámení ve zlatém provedení na ručním papíře, s kaligrafickým fontem a zlatou...
20230922_2.DEN_web-493
Naše svatby

Česká svatba Barči a Ládi v Itálii

Již dlouho jsem si přála zorganizovat svou první českou svatbu v zahraničí. Když mi...
20231202_HK_web-505
Naše svatby

Pohádková vánoční svatba na Pražském hradě

Velkolepá svatba motocyklového závodníka Karla a modelky Hanky a jejich dvojčátek an Pražském hradě,...
Svatlana+Jan-106
Naše svatby

Opulentní malá svatba v Lobkowiczkém paláci

Set svatebních oznámení ve zlatém provedení na ručním papíře, s kaligrafickým fontem a zlatou...
20230922_2.DEN_web-493
Naše svatby

Česká svatba Barči a Ládi v Itálii

Již dlouho jsem si přála zorganizovat svou první českou svatbu v zahraničí. Když mi...
20230821_Prazsky-hrad-12
Inspirace

Nejkrásnější svatby od Boutique weddings v Praze a okolí.

Organizaci svateb se věnujeme již 17tou svatební sezónu a zorganizovali jsme jich více než...

Máte dotaz?

Napište mi a ráda vám zodpovím veškeré otázky.

Máte dotaz?

Napište mi a ráda vám zodpovím veškeré otázky.