Svatební agentura Světlany Uldrichové
Svatební agentura
Světlany Uldrichové

Svatba Klárky & Patrika na zámku Clara Futura

Hned po první schůzce s nevěstou Klárkou jsem věděla, že budu organizovat svatbu, na kterou se nezapomíná. Zadání bylo jasné, romantická svatba snů. Nejprve jsme nějakou dobu s klienty zvažovali lokalitu. Zadání znělo zámek. Nakonec jsme zvolili nově zrekonstruovaný zámek Clara Futura, kousek od Prahy. Při výběru tohoto zámku sehrálo velkou roli i to, že má nádherně zrekonstruovanou kapli a snoubenci si přáli katolický svatební obřad. Místo jsme tedy měli, stanovili jsme datum svatby a pustili se do plánování.

Nejprve jsme s floristkou navrhly designový koncept. Původně nevěsta chtěla klasickou růžovo zlatou barevnou kombinaci, ale nakonec jsme v rámci barevné palety zvolily trendy odstín Mauve, doplněný bílou, dusty rose, capuccino a zlatými doplňky. S barevnou paletou Mauve jsem pracovala poprvé a myslím, že se to neskutečně povedlo. Výzdoba působila romanticky a zároveň nadčasově a luxusně. Květiny jsou uvázány ve stylu Fineart. Svatební kytici pak zdobí hedvábná stuha v mauve odstínu.

Zrovna tak i nevěsta zvolila klasický styling, který se výborně hodil na konzervativní katolický obřad a do zámeckého prostředí. Vlasy vyčesané do drdolu a nádherné krajkové šaty s vlečkou klasického střihu od Pronovias . Dokonalý účes a makeup se postarala skvělá vizážistka Kamila. Samozřejmě nesměly chybět botky Lang od Jimmy choo. Prstýnky si snoubenci vybrali ve šperkařské firmě Eppi. Ženichovi ušili modrý oblek ve firmě Windsors včetně motýlka v Mauve odstínu.

Mládenci si objednali světle šedé obleky z Asos. Svědek, aby se odlišil, zvolil oblek v bordo odstínu.Družičky si vybraly šaty s glitter horním dílem a spodní šifonovou sukní v capuccino odstínu z Asos. Svědkyně pak šaty v mauve odstínu. Neskutečně roztomilé byly malé družičky v nádherných šatkách od Claudiasprincess. Nezapomněli jsme ani na výzdobu nevěstina pokoje, kde se spolu s družičkami připravovala.

Tiskoviny jsme poprvé objednávaly ze zámoří od skvělé Lauren Darling and Pearl. Vybrali jsme semicustom kolekci, kombinaci florálních a vodovkových motivů s dusty rose odstínem. Obálku zdobil květinový motiv a vosková pečeť. Technika tisku je letterpress. Na svatební hostinu jsme měli natištěná čísla stolů, jmenovky a meníčka. Máme z této spolupráce velkou radost, vše klapalo skvěle, majitelka Lauren se bez problémů vypořádala s českou diakritikou a trpělivě zpracovávala požadované změny. Nabízí velice elegantní, krásně zpracovaná oznámení, přesně dle mého gusta.

Kaple Sv. Máří Magdalény, kde se konal svatební obřad, byla bohatě vyzdobena velkými květinovými aranžemi. K obřadu zpívala zpěvačka a doprovázena varhany. Obřad byl nesmírně dojemný a ani jedno oko nezůstalo suché. Ženich měl svědka a 4 mládence, všichni měli na klopách korsáže. Nevěsta měla svědkyni, které floristka uvázala kytičku a 4 družičky, které zdobil květinový náramek. Zajímavým prvkem byl zdobený portál – vstup do kaple, který nádherně navodil krásu, která hosty čekal v kapli.

Po svatebním obřadu prošli novomanželé špalírem, na jehož konci vypustili svatební holoubky. Po společné fotografii a chvilce skupinkového portrétování začala svatební hostina

Nevěsta si přála hostinu v zahradě. Bylo to trošku riskantní rozhodnutí, protože letní počasí může být nevyzpytatelné. Nakonec jsme přečkali i letní bouřku. Byly jsme na to připravené a vše se v pohodě zvládlo. Hostina se na hodinu přerušila a pak jsme pokračovali dál. Musím říct, že hostina pod širým nebem má velké kouzlo, ale musí začínat v pozdních odpoledních hodinách kvůli horku. Navrhli jsme kombinaci vysokých a nízkých aranží na kulatých stolech. Novinkou byly židle Louisa a dokonalý styling svatebního stolu. Bílý porcelán se zlatou linkou, růžovo zlatý podkladový talíř a bílo zlatý porcelán tvořili dokonalý celek. Celý koncept dotvořili lněné ubrousky v elegantním mauve odstínu. Květinové aranže doplněné svícínky byly uvázané v bohatém fineart stylu v barevné paletě.

Šéfkuchař Clary Futury připravil 2 skvělé menu, které si hosté mohli zvolit na osobním webu snoubenců, při potvrzování účasti. Vytvoření osobního svatebního webu je zahrnuto v našich službách. Zlatým hřebem hostiny byl svatební dort, který se podával místo dezertu. Pro hosty jsme vytvořili 2 sladké koutky. Dámský koutek se skvělými delikatesami jako jsou makronky, cupcaky, cakepops, pusinky a jiné laskominky a pánský koutek, kde mohli pánové ochutnat skvělé čokoládové lanýže s likérem, čokolodávo rumové pusinky popít rum Diplomatico a vychutnat si pravé kubánské doutníky. Po celou dobu byl k dispozici Prosecco koutek, které hostům čepovalo skvělé Prosecco.

Po skončení svatební hostina zahájila party skvělá skupina.  Její frontmenka Uliana je naprosto excelentní zpěvačka, neskutečná šoumenka a dokázala vytvořit skvělou atmosféru. Hosté se mohli v průběhu večera fotit ve fotokoutku, kde měli k dispozici zábavné rekvizity. Zároveň jsme pro ně připravili zarámovaný obraz s mapou hvězdné oblohy v den svatby, kam hosté mohli napsat svůj vzkaz Naše hvězdy.

Nakonec přichystal skvělé překvapení ženich, ve společnosti svých mládenců a oděni do slovenského kroje, předvedli nevěstě skvělý tanec. Nakonec se k nim přidali všichni svatebčani a vznikla neskutečná zábava. Samozřejmě nesměl chybět ohňostroj, který umocnil celkový zážitek ze svatby. O skvělé fotografie se postarala Katka Koncal. Svatba, na kterou se nezapomíná….

Klárko a Patriko, jste neuvěřitelný pár s skvělí lidé. bylo nám s Vámi krásně. Ještě jednou přejeme vše nejlepší do společného života.

Světluš & Klári, z celého srdce vám s Patrikem děkujeme, že jsme díky vám mohli prožít svatbu svých snu. Strašně moc děkuji, jsem šíleně dojatá, bylo to neskutečně krásný!

Foto: Katka Končal

Líbila se Vám tato svatba?
Podívejte se také na svatbu AILEEN & PIERRA.

Zorganizuji i vaši svatbu

Chcete mít také dokonale zorganizovanou svatbu na světové úrovni? Tak, aby vy a vaši hosté vzpomínali na svatbu? Kontaktujte mě a probereme detaily vaší svatby u šálku dobré kávy.

Koncept "5 senses wedding"

Zhlédněte si video o konceptu "5 Senses Wedding"

Mohlo by vás zajímat

Svatlana+Jan-106
Naše svatby

Opulentní malá svatba v Lobkowiczkém paláci

Set svatebních oznámení ve zlatém provedení na ručním papíře, s kaligrafickým fontem a zlatou...
20230922_2.DEN_web-493
Naše svatby

Česká svatba Barči a Ládi v Itálii

Již dlouho jsem si přála zorganizovat svou první českou svatbu v zahraničí. Když mi...
20230821_Prazsky-hrad-12
Inspirace

Nejkrásnější svatby od Boutique weddings v Praze a okolí.

Organizaci svateb se věnujeme již 17tou svatební sezónu a zorganizovali jsme jich více než...
Svatlana+Jan-106
Naše svatby

Opulentní malá svatba v Lobkowiczkém paláci

Set svatebních oznámení ve zlatém provedení na ručním papíře, s kaligrafickým fontem a zlatou...
20230922_2.DEN_web-493
Naše svatby

Česká svatba Barči a Ládi v Itálii

Již dlouho jsem si přála zorganizovat svou první českou svatbu v zahraničí. Když mi...
20230821_Prazsky-hrad-12
Inspirace

Nejkrásnější svatby od Boutique weddings v Praze a okolí.

Organizaci svateb se věnujeme již 17tou svatební sezónu a zorganizovali jsme jich více než...
401
Naše svatby

Svatební hostina Luci a Rustyho pod širým nebem, Villa Dom Carli

Lucie a Rusty jsou milý pár žijící v Americe, jejich přáním bylo mít krásnou...