Svatební agentura Světlany Uldrichové
Svatební agentura
Světlany Uldrichové

Sleeping beauty wedding Zámek Třebešice

Inspirací pro tento letní editorial se stal romantický zámek s jedinečnou atmosférou Chateau Třebešice, jako stvořený pro příběh Šípkové Růženky. Zámek je ve stylu francouzského venkovského sídla a je zde umístěna unikátní sbírka moderního umění. Mají zde nádherné, romantické zahrady v anglickém stylu, které přímo podněcují představivost a romantické lásce.

O styling nevěsty a družiček se postarala skvělá Kamilka Vilímková, která pro nevěstu zvolila přirozený makeup, podtrhující její krásu. Nevšední světle růžové šaty z ušlechtilého materiálu s nádhernou výšivkou zapůjčil Salon Le Monika. Působily velice luxusně, zároveň lehce a snově. Zajímavostí je, že jsem barvy trošku otočily. Nevěsta měla růžové šaty a družičky bílé.

Při svatebních přípravách v luxusním svatebním apartmá dámy oblékly stylové župánky v barvách svatby od Plum pretty Sugar a zlaté botky z Asosu. Nevěstino spodní prádlo je od Michaely Ducké.

Originální zásnubní a snubní prsteny jsou ze šperkařské dílny 27 jewerly, kde vám takový skvost vytvoří podle vašich požadavků. Boty jsou od designové značky Sophia Webster. O styling ženicha se postaralo krejčovství Galard, které vám vyladí svatební outfit na míru.

Na styling stolu jsme použily nádobí od Ponk Rentals a zámku Třebešice. O květiny a dekorace se postarala skvělá Hana Holdener z Ponk rentals, která uvázala dokonalé květinové aranže ve fineart stylu v růžových odstínech. Ručně vyšívané prostírání a ubrousky jsou ze Zara Home. Dominantou celé výzdoby je bohatá květinová girlanda, která dodává prostření luxusní vzhled. Nábytek nám zapůjčil Chateau Třebešice.

Ručně nadepsané a ilustrované svatební tiskoviny ve fineart stylu jsou od Martiny Lyons.

Dokonale propracovanou svatební kytici uvázanou v rozvolněné vazbě ve fineart stylu doplnila jemnými hedvábnými stuhami. Družičky měly podobnou kytici, jen v menším vydání.

Zlatou třešničkou celého konceptu je trendy designový dort od Prague City Cake s florální tématikou.

Samozřejmě nemohu nezmínit skvělou Nikol Bodnárovou, která vyfotila tyto nádherné fotografie. Doufám, že se Vám moje vize letní svatby zaujala, a stane se vám inspirací pro tu vaši. Pokud se rozhodnete pro naše služby, můžete očekávat špičkové služby a jedinečný design, který učiní vaši svatbu nezapomenutelnou.

Zorganizuji i vaši svatbu

Chcete mít také dokonale zorganizovanou svatbu na světové úrovni? Tak, aby vy a vaši hosté vzpomínali na svatbu? Kontaktujte mě a probereme detaily vaší svatby u šálku dobré kávy.

Koncept "5 senses wedding"

Zhlédněte si video o konceptu "5 Senses Wedding"

Mohlo by vás zajímat

406
Naše svatby

Svatba Kristýny a Jirky na zámku Bon Repos

Chtěli bychom celému týmu moc poděkovat. Měli jsme pohádkovou svatbu, která předčila naše očekávání....
502
Naše svatby

Česko-americká svatba, Villa Dom Carli

Naplánovat svatbu snů za 5 měsíců v lokalitě, kde všichni svatební hosté musí přicestovat,...
519
Naše svatby

Svatba ve stylu Provance, Villa Dom Carli

Když jsme před rokem začali hledat svatební agenturu, která nám pomůže na dálku zorganizovat...
406
Naše svatby

Svatba Kristýny a Jirky na zámku Bon Repos

Chtěli bychom celému týmu moc poděkovat. Měli jsme pohádkovou svatbu, která předčila naše očekávání....
502
Naše svatby

Česko-americká svatba, Villa Dom Carli

Naplánovat svatbu snů za 5 měsíců v lokalitě, kde všichni svatební hosté musí přicestovat,...
519
Naše svatby

Svatba ve stylu Provance, Villa Dom Carli

Když jsme před rokem začali hledat svatební agenturu, která nám pomůže na dálku zorganizovat...
154-1
Naše svatby

Romantická svatba v Lobkowiczkém paláci, Pražský hrad

Danielle a její nejlepší kamarádka spolu studovaly v Praze asi před 10 lety. Když...

Máte dotaz?

Napište mi a ráda vám zodpovím veškeré otázky.

Máte dotaz?

Napište mi a ráda vám zodpovím veškeré otázky.