Svatební agentura Světlany Uldrichové
Svatební agentura
Světlany Uldrichové

Luxusní svatba na zámku Bon Repos

Luxusní svatba podle mého svatebního konceptu Five Senses wedding. Jedinečná svatba na zámku Bon Repos , která byla naplánována ve velmi nejisté době, kterou sebou přineslo letošní jaro. A o to větší radost přinesla, jako předzvěst lepších zítřků a nových začátků. Svatbu jsem naplánovala podle mého originálního konceptu FIVE SENSES WEDDING, ve kterém propojuji všech 5 smyslů vnímání v jedinečný zážitek. Svatbu jsem propracovala do nejmenších detailů, jak po programové, tak i organizační stránce. Vše bylo perfektně promyšleno a zorganizováno.

Můj realizační tým čítal téměř 70 osob, který jsem řídila v průběhu 4 dnů.

Smysl zraku upoutal svatební design, který spojoval moderní a klasické prvky. Netradiční barevná paleta kombinující klasické svatební růžové a šeříková okořeněné kapkou zlaté a moderní antracitové, která celému konceptu dodala punc originality a svěžesti.

Pro svatební tiskoviny jsme zvolili kombinaci trendy materiálů a technologií – sametu s ručně nadepsanými obálkami a luxusními technikami tisku, jako jsou suchá ražba a letterpress. Navrhli jsme originální svatební logo v moderním kaligrafickém provedení a květinový vzor, který jsme použili na vložku obálky. Tento vzor jsem natiskla na látku a ušila z ní polštáře. Stejnou látku jsme natáhli na zlaté rámy, které posloužily jako pozadí na svatební hostině a sweet baru.Ručně vyráběné desky na svatební slib a krabička na prstýnky s logem snoubenců doplnily luxusní kolekci svatebních tiskovin.

Svatební přípravy nevěsty a družiček probíhaly ve svatebním apartmá, ženich se svými mládenci si užívali přípravy v Příchovském sále. Bylo pro ně připraveno občerstvení a všichni si užívali přípravy bez stresu.

Svatební obřad se konal před zámeckou budovou. Zde jsme použili stejnou vazbu květin i barevnou paletu. Květiny byly zavěšeny na zlatých rámech, vše působilo vzdušným a luxusním dojmem. Židle byly ze stejné kolekce, jako ty na hostině

Svatební hostina proběhla v Čínském pavilonu, který je zdoben nádhernými freskami s exotickou tématikou. Barvy výzdoby korespondovaly s barvami fresek. Stoly jsme prostřeli jemnými sametovými ubrusy, které spolu s ušlechtilými materiály na tiskovinách probudily smysl hmatu. Černo zlatou akrylovou jmenovku skvěle doplnily černo zlaté příbory, luxusní sada bílo zlatého porcelánu a broušené sklo. Dokonalost svatební tabule dotvořily luxusní bílo zlaté židle a kombinace vysokých a nízkých květinových aranží, které nádherně provoněli sál a spolu s lahodným voňavým menu poškádlily hostům smysl čichu.

Pro svatební party byl postaven velký stan, který sloužil jako zázemí pro kapelu a odpočinková zóna pro hosty, kterou jsem nechala vybavit stylovým nábytkem a spoustou cateringových koutků, opět v odstínech svatby. Catering připravil koutky, kde hosté uspokojovali své chuťové pohárky specialitami z tematických koutků, jako italský, český a salátový, předkrmový. Vše doplnil venkovní gril Ofyr, kde se grilovala neskutečně lahodná grilovaná masa a zelenina.

Highlightem byl designový bar, kde 2 sexy barmani míchaly signature koktejly a Proseccovan s lahodným stáčeným Proseccem.

Sladkosti byly naaranžovány v designové sweetbaru, který skvěle doplnil koutek s rolovanou zmrzlinou včetně alkoholových mixů.

Zvláštní pozornost jsme věnovali výběru hudby a zábavy. Pátý smysl sluch je neméně důležitý a kvalitní ozvučení dodalo prostoru celému prostoru úplně novou dimenzi. Na welcome koktejl pro navození atmosféry hrálo kytarové duo, pro obřad jsme vybrali netradiční trio – kombinaci houslí, violonccela a akordeonu, opět kvalitně ozvučené plus. Spolu s DJem jsme pro svatbu vytvořili speciální znělku, který vtahoval hosty do děje a vytvářela skvělou atmosféru. Ženich si přál vystoupení kouzelníka Nedvěda a jeho trapnomagie. Hosté se skvěle celý večer bavili ve stylovém fotokoutku.

Největší úsilí jsme dali do sestavení opravdu kvalitního party bandu s profesionálním laserovým osvětlením, ozvučením, kostýmy a repertoárem. Byl to fantastický zážitek hosty to dostalo do varu a neskutečně si vystoupení kapely užili.

Vyvrcholením večera byla fire show, která byla slavnostní tečkou za bohatým programem, ale párty samozřejmě nekončila a svatebčané pokračovali s DJem až do ranních hodin.

Foto Katka Koncal

Zorganizuji i vaši svatbu

Chcete mít také dokonale zorganizovanou svatbu na světové úrovni? Tak, aby vy a vaši hosté vzpomínali na svatbu? Kontaktujte mě a probereme detaily vaší svatby u šálku dobré kávy.

Koncept "5 senses wedding"

Zhlédněte si video o konceptu "5 Senses Wedding"

Mohlo by vás zajímat

20231202_HK_web-505
Naše svatby

Pohádková vánoční svatba na Pražském hradě

Velkolepá svatba motocyklového závodníka Karla a modelky Hanky a jejich dvojčátek an Pražském hradě,...
Svatlana+Jan-106
Naše svatby

Opulentní malá svatba v Lobkowiczkém paláci

Set svatebních oznámení ve zlatém provedení na ručním papíře, s kaligrafickým fontem a zlatou...
20230922_2.DEN_web-493
Naše svatby

Česká svatba Barči a Ládi v Itálii

Již dlouho jsem si přála zorganizovat svou první českou svatbu v zahraničí. Když mi...
20231202_HK_web-505
Naše svatby

Pohádková vánoční svatba na Pražském hradě

Velkolepá svatba motocyklového závodníka Karla a modelky Hanky a jejich dvojčátek an Pražském hradě,...
Svatlana+Jan-106
Naše svatby

Opulentní malá svatba v Lobkowiczkém paláci

Set svatebních oznámení ve zlatém provedení na ručním papíře, s kaligrafickým fontem a zlatou...
20230922_2.DEN_web-493
Naše svatby

Česká svatba Barči a Ládi v Itálii

Již dlouho jsem si přála zorganizovat svou první českou svatbu v zahraničí. Když mi...
20230821_Prazsky-hrad-12
Inspirace

Nejkrásnější svatby od Boutique weddings v Praze a okolí.

Organizaci svateb se věnujeme již 17tou svatební sezónu a zorganizovali jsme jich více než...

Máte dotaz?

Napište mi a ráda vám zodpovím veškeré otázky.

Máte dotaz?

Napište mi a ráda vám zodpovím veškeré otázky.