Svatební agentura Světlany Uldrichové
Svatební agentura
Světlany Uldrichové

Luxusní svatba na zámku Bon Repos

Luxusní svatba podle mého svatebního konceptu Five Senses wedding. Jedinečná svatba na zámku Bon Repos , která byla naplánována ve velmi nejisté době, kterou sebou přineslo letošní jaro. A o to větší radost přinesla, jako předzvěst lepších zítřků a nových začátků. Svatbu jsem naplánovala podle mého originálního konceptu FIVE SENSES WEDDING, ve kterém propojuji všech 5 smyslů vnímání v jedinečný zážitek. Svatbu jsem propracovala do nejmenších detailů, jak po programové, tak i organizační stránce. Vše bylo perfektně promyšleno a zorganizováno.

Můj realizační tým čítal téměř 70 osob, který jsem řídila v průběhu 4 dnů.

Smysl zraku upoutal svatební design, který spojoval moderní a klasické prvky. Netradiční barevná paleta kombinující klasické svatební růžové a šeříková okořeněné kapkou zlaté a moderní antracitové, která celému konceptu dodala punc originality a svěžesti.

Pro svatební tiskoviny jsme zvolili kombinaci trendy materiálů a technologií – sametu s ručně nadepsanými obálkami a luxusními technikami tisku, jako jsou suchá ražba a letterpress. Navrhli jsme originální svatební logo v moderním kaligrafickém provedení a květinový vzor, který jsme použili na vložku obálky. Tento vzor jsem natiskla na látku a ušila z ní polštáře. Stejnou látku jsme natáhli na zlaté rámy, které posloužily jako pozadí na svatební hostině a sweet baru.Ručně vyráběné desky na svatební slib a krabička na prstýnky s logem snoubenců doplnily luxusní kolekci svatebních tiskovin.

Svatební přípravy nevěsty a družiček probíhaly ve svatebním apartmá, ženich se svými mládenci si užívali přípravy v Příchovském sále. Bylo pro ně připraveno občerstvení a všichni si užívali přípravy bez stresu.

Svatební obřad se konal před zámeckou budovou. Zde jsme použili stejnou vazbu květin i barevnou paletu. Květiny byly zavěšeny na zlatých rámech, vše působilo vzdušným a luxusním dojmem. Židle byly ze stejné kolekce, jako ty na hostině

Svatební hostina proběhla v Čínském pavilonu, který je zdoben nádhernými freskami s exotickou tématikou. Barvy výzdoby korespondovaly s barvami fresek. Stoly jsme prostřeli jemnými sametovými ubrusy, které spolu s ušlechtilými materiály na tiskovinách probudily smysl hmatu. Černo zlatou akrylovou jmenovku skvěle doplnily černo zlaté příbory, luxusní sada bílo zlatého porcelánu a broušené sklo. Dokonalost svatební tabule dotvořily luxusní bílo zlaté židle a kombinace vysokých a nízkých květinových aranží, které nádherně provoněli sál a spolu s lahodným voňavým menu poškádlily hostům smysl čichu.

Pro svatební party byl postaven velký stan, který sloužil jako zázemí pro kapelu a odpočinková zóna pro hosty, kterou jsem nechala vybavit stylovým nábytkem a spoustou cateringových koutků, opět v odstínech svatby. Catering připravil koutky, kde hosté uspokojovali své chuťové pohárky specialitami z tematických koutků, jako italský, český a salátový, předkrmový. Vše doplnil venkovní gril Ofyr, kde se grilovala neskutečně lahodná grilovaná masa a zelenina.

Highlightem byl designový bar, kde 2 sexy barmani míchaly signature koktejly a Proseccovan s lahodným stáčeným Proseccem.

Sladkosti byly naaranžovány v designové sweetbaru, který skvěle doplnil koutek s rolovanou zmrzlinou včetně alkoholových mixů.

Zvláštní pozornost jsme věnovali výběru hudby a zábavy. Pátý smysl sluch je neméně důležitý a kvalitní ozvučení dodalo prostoru celému prostoru úplně novou dimenzi. Na welcome koktejl pro navození atmosféry hrálo kytarové duo, pro obřad jsme vybrali netradiční trio – kombinaci houslí, violonccela a akordeonu, opět kvalitně ozvučené plus. Spolu s DJem jsme pro svatbu vytvořili speciální znělku, který vtahoval hosty do děje a vytvářela skvělou atmosféru. Ženich si přál vystoupení kouzelníka Nedvěda a jeho trapnomagie. Hosté se skvěle celý večer bavili ve stylovém fotokoutku.

Největší úsilí jsme dali do sestavení opravdu kvalitního party bandu s profesionálním laserovým osvětlením, ozvučením, kostýmy a repertoárem. Byl to fantastický zážitek hosty to dostalo do varu a neskutečně si vystoupení kapely užili.

Vyvrcholením večera byla fire show, která byla slavnostní tečkou za bohatým programem, ale párty samozřejmě nekončila a svatebčané pokračovali s DJem až do ranních hodin.

Foto Katka Koncal

Zorganizuji i vaši svatbu

Chcete mít také dokonale zorganizovanou svatbu na světové úrovni? Tak, aby vy a vaši hosté vzpomínali na svatbu? Kontaktujte mě a probereme detaily vaší svatby u šálku dobré kávy.

Koncept "5 senses wedding"

Zhlédněte si video o konceptu "5 Senses Wedding"

Mohlo by vás zajímat

401
Naše svatby

Svatební hostina Luci a Rustyho pod širým nebem, Villa Dom Carli

Lucie a Rusty jsou milý pár žijící v Americe, jejich přáním bylo mít krásnou...
406
Naše svatby

Svatba Kristýny a Jirky na zámku Bon Repos

Chtěli bychom celému týmu moc poděkovat. Měli jsme pohádkovou svatbu, která předčila naše očekávání....
502
Naše svatby

Česko-americká svatba, Villa Dom Carli

Naplánovat svatbu snů za 5 měsíců v lokalitě, kde všichni svatební hosté musí přicestovat,...
401
Naše svatby

Svatební hostina Luci a Rustyho pod širým nebem, Villa Dom Carli

Lucie a Rusty jsou milý pár žijící v Americe, jejich přáním bylo mít krásnou...
406
Naše svatby

Svatba Kristýny a Jirky na zámku Bon Repos

Chtěli bychom celému týmu moc poděkovat. Měli jsme pohádkovou svatbu, která předčila naše očekávání....
502
Naše svatby

Česko-americká svatba, Villa Dom Carli

Naplánovat svatbu snů za 5 měsíců v lokalitě, kde všichni svatební hosté musí přicestovat,...
519
Naše svatby

Svatba ve stylu Provance, Villa Dom Carli

Když jsme před rokem začali hledat svatební agenturu, která nám pomůže na dálku zorganizovat...

Máte dotaz?

Napište mi a ráda vám zodpovím veškeré otázky.

Máte dotaz?

Napište mi a ráda vám zodpovím veškeré otázky.