Svatební agentura Světlany Uldrichové
Svatební agentura
Světlany Uldrichové

London summit ’19 část III

Den třetí začal poněkud netradičně srazem na recepci a krátkým přesunem do Freemason’s hall neboli do hlavní lóže Svobodných zednářů, jedné z nejstarších organizací, opředených mnoha mýty. Palác je mistrovským kouskem stylu ART DECO.
Řád si jej postavil výlučně ze svých prostředků. A zde se konal poslední přednáškový blog, workshop s Duncanem Wardlem, bývalým šéfem inovací a kreativity u Disney. Workshop trval téměř 2 hodiny a byl právě na téma kreativita a inovace. Byl nesmírně zábavný . Duncan nás skvělým a velmi poučným způsobem dokázal vtáhnout do děje a naučil nás, jak změnit úhel pohledu a probudit kreativitu. Po skončení přednášky jsme dostali piknikové balíčky z mého oblíbeného královnina obchoďáku Fortnum & Mason a vyrazili jsme na obhlídku Londýna.

K večeru jsem se začala připravovat na Večerní party v Kensingtonském paláci, který proslavili královna Victorie a princ Albert, ale také princezna Diana, která zde žila. Dostali jsme brožurku s příběhem královny Viktorie a obrázky jejích skic, která nás měla vtáhnout do děje. Královna Viktoria ráda snila a své sny pak přenášela do skic, které se staly hlavním tématem večírku.

Po příjezdu byl promítán na průčelí paláce video-mapping, vlastně se tak stalo poprvé v historie Kensingtonského paláce. Byla vidět silueta Královny Viktorie a tanečnic. Byla to ohromující podívaná, která nás okamžitě vtáhla do děje. Po vstupu do paláce jsme míjela různé postavy z královniných skic. Květinové dámy, motýlové dámy, bílé králíky, vojáky- hračky a samozřejmě nesměla chybět ani královna.
Na schodišti nás přivítal krásnou hudbou kvartet nádherně oblečených houslistek. Následně jsem procházela snově vyzdobenými sály s pohádkovými postavami, baletkami, za zvuku úžasné hudby. Cílem bylo navodit atmosféru z říše snů, abych se vrátili do dětských let, kdy sny bývaly realitou.

Personál byl oblečen v dokonalé uniformě, podávaly se delikatesní kanapky a vybrané nápoje. Jak omámená jsem procházela nádherně osvětlenými a vyzdobenými sály, vnímala tu všechnu krásu, poslouchala úžasnou hudbu a ochutnávala skvělé pokrmy.

Po určité době jsme se přesunuli do spodní části paláce, kde se podávaly teplé fingerfoods a následně pak před zámek. Zde nás přivítal výjev z fantasy říše. Nádherně osvětlený Albertův balon s akrobatkou. Princ Albert byl velký milovník balonů, které nechával vypouštět do Stratosféry. Dostali jsme svítící sluchátka, abychom hudbou nerušili sousedy, do kterých hrála úchvatná hudba a zároveň se začal promítat úžasný videomapipng na palác.
Následně se dal dav do pohybu. Na zdi byl promítán nápis. „Je to stále sen, nebo už noční můra“, který nás vtipně přenesl do dalšího děje. Na konci zahrady jsem míjela příšeru, která věštila změnu stylu na afterparty, která byla na utajeném místě. Nastoupili jsme do autobusu duchů a vydali se na cestu.
A jelikož to byla Halloweenská noc, dalo se tušit něco velmi záhrobního.

Po krátké jízdě jsme se ocitli v nejznámějším Londýnském privátním clubu Anabelle’s Mafair, kam nemají normální smrtelníci přístup a je pouze pro členy britské smetánky.
Telefony nám zamkli do speciální pouzdra, v klubu je přísný zákaz focení, a začala Halloweenská party ve stylu „Games of Thrones“ Spodní patro klubu bylo takto vyzdobeno, na podiu tančili pověstní white walkers . Samozřejmě opět vše dotaženo do nejmenších detailů, včetně osvětlení. Kolem jedné hodiny jsem odjela do hotelu, abych se vyspala na poslední den. Obsluha měla masky filmových postav.

Čtvrtý a poslední den Engage začínal až v 11 hodin odjezdem do Hampton Court palace, královského paláce, který asi nejvíce proslavil známý Tudorovexc Jindřich VIII, který založil díky avantýře s Anou Boleynovou anglikánskou církev.
Nejprve jsme absolvovali soukromou prohlídku paláce s působivým výkladem dobově oblečené průvodkyně a následně jsme vstoupili do nádherně vyzdobeného sálu, kde se konal oběd.

V pravé části sálu byly 4 svatební oblouky v růžových odstínech od nejsvětlejší po nejsytější a vpravo byly nádherně prostřené stoly s vysokými a nízkými aranžemi. Hlavní motiv byly růžové růže, které se objevily jak na menu, tak i na krabičce vonnou svíčkou, kterou jsme dostali jako dárek.
Personál byl opět skvěle oblečený, příjemnou atmosféru vytvářeli hudebníci hrající na smyčce.
Podávané pokrmy měly opravdu nevšední design a servis menu byl doprovázen odborným výkladem šéfa cateringu, prostě vše na světové úrovni, tak jak je to u Engage summitu zvykem. Po obědě nás odvezli do hotelu a začala příprava na odjezd. Měla jsem sebou skoro 60 kg zavazadel + dárky, co jsme dostali, tak balení zabralo poměrně hodně času.

Na závěr bych ráda podotkla, že Engage summit byl pro mě životním zážitkem a přesto, že je to velice nákladná záležitost, stálo to ve všech ohledech za to. Inspirována tím nejlepším, co se dá v našem oboru prezentovat, jsem se vrátila domů s obrovským nadšením a chutí získané nápady převést do naší reality.

FOTO: BEN FINCH, GENEVIE VEDE MANIO, JACQUI COLE, VARNA STUDIO, GORBIN GURKIN, JOHN CAIN PHOTOGRAPHY, BENGA STUDIOS

Každopádně tímto to nekončí, za pár měsíců tu máme Dubai, kde samozřejmě nemohu chybět….

Líbil se Vám tento článek?
Podívejte se také i na 2. část.

Zorganizuji i vaši svatbu

Chcete mít také dokonale zorganizovanou svatbu na světové úrovni? Tak, aby vy a vaši hosté vzpomínali na svatbu? Kontaktujte mě a probereme detaily vaší svatby u šálku dobré kávy.

Koncept "5 senses wedding"

Zhlédněte si video o konceptu "5 Senses Wedding"

Mohlo by vás zajímat

20231202_HK_web-505
Naše svatby

Pohádková vánoční svatba na Pražském hradě

Velkolepá svatba motocyklového závodníka Karla a modelky Hanky a jejich dvojčátek an Pražském hradě,...
Svatlana+Jan-106
Naše svatby

Opulentní malá svatba v Lobkowiczkém paláci

Set svatebních oznámení ve zlatém provedení na ručním papíře, s kaligrafickým fontem a zlatou...
20230922_2.DEN_web-493
Naše svatby

Česká svatba Barči a Ládi v Itálii

Již dlouho jsem si přála zorganizovat svou první českou svatbu v zahraničí. Když mi...
20231202_HK_web-505
Naše svatby

Pohádková vánoční svatba na Pražském hradě

Velkolepá svatba motocyklového závodníka Karla a modelky Hanky a jejich dvojčátek an Pražském hradě,...
Svatlana+Jan-106
Naše svatby

Opulentní malá svatba v Lobkowiczkém paláci

Set svatebních oznámení ve zlatém provedení na ručním papíře, s kaligrafickým fontem a zlatou...
20230922_2.DEN_web-493
Naše svatby

Česká svatba Barči a Ládi v Itálii

Již dlouho jsem si přála zorganizovat svou první českou svatbu v zahraničí. Když mi...
20230821_Prazsky-hrad-12
Inspirace

Nejkrásnější svatby od Boutique weddings v Praze a okolí.

Organizaci svateb se věnujeme již 17tou svatební sezónu a zorganizovali jsme jich více než...

Máte dotaz?

Napište mi a ráda vám zodpovím veškeré otázky.

Máte dotaz?

Napište mi a ráda vám zodpovím veškeré otázky.