Svatební agentura Světlany Uldrichové
Svatební agentura
Světlany Uldrichové

Koncept 5 Senses Wedding

Ráda bych Vám představila náš nový koncept svateb, na který mě inspirovala účast na prestižním ENGAGE SUMMITU, sjezdu svatebních profesionálů z celého světa. Zde jsem měla možnost vidět to, co na Instagramových fotkách neuvidíte. Atmosféru a show na svatbách organizovaných na světové úrovni. Pravý význam výrazu „World class event“
Uvědomila jsem si, že k dosažení absolutní dokonalosti je třeba mnohem více, než jen krásný vizuální efekt. Je to soubor mnoha aspektů, jejichž správný mix udělá vaši svatbu nezapomenutelnou. Propojení všech 5 smyslů dává svatbě vyšší rozměr a vy si odnesete zážitek na celý život.

PROČ 5 SENSES WEDDING. Realitu vnímáme prostřednictvím 5 smyslů. Každý má nezastupitelnou roli a nesmí být opomíjen. Propojení všech smyslů dává svatbě vyšší rozměr a vy si odnesete zážitek na celý život. Samozřejmě jednotlivé oblasti smysly kombinují.

Můj svatební koncept propojuje těchto 5 oblastí.

  1. ZRAK – LOKALITA, DESIGN , OSVĚTLENÍ
  2. CHUŤ – JÍDLO, NÁPOJE
  3. SLUCH – HUDBA, OZVUČENÍ
  4. ČICH – VŮNĚ, JÍDLO, NÁPOJE
  5. HMAT – TISKOVINY, DESIGN
    Tyto složky je potřeba propojit v jeden harmonický celek a k tomu je potřeba BRILANTNÍ ORGANIZACE.

Lokalita – výběr místa na svatbu bývá podceňován, což je zásadní chyba. Správný výběr vám může ušetřit spoustu peněz, nebo právě naopak. Vybrat nehezký prostor s tím, že se to „nějak“ vyzdobí, není příliš dobrý nápad, který se může pěkně prodražit. Zároveň je potřeba zvážit, co daný prostor nabízí, jestli je k dispozici nábytek, catering apod. Cokoliv budete dovážet stojí peníze navíc.
Výběr prostor je pro mně zásadním aspektem, od kterého se vše odvíjí. Místo musí mít styl, jedinečnou atmosféru a krásu, potenciál k přetvoření do požadovaného designu. Dalším důležitým aspektem je úroveň služeb. Obecně dávám přednost pronájmu prázdných prostor s dodáním vlastního cateringu, neboť tak jedině mám vše plně pod kontrolou a můžunabízet ty nejlepší služby.

Catering – na svatbě musí být po celý den co jíst a pít, to je samozřejmé, ale čím se mé svatby liší, je způsob prezentace jídla, nápojů a úrovní servisu. Soustředím se na to, aby jídlo a nápoje byly prezentovány neotřelým způsobem v podobě různých tematických stanic. Velký důraz kladu na chování a vzhled personálu. Toto vše samozřejmě při ideální kombinaci, kdy zajišťuji kompletní dodávku všech dodavatelů.
Dále dbám na načasování servisu jídla v průběhu celého dne, od příjezdu hostů, až po úplný konec svatby. Jídlo a nápoje je jedním ze zážitků, který můžete na svatbě nabídnout, proto se detailně věnuji výběru, prezentaci a designu.

III. Zábava –navrhnu pro vás jedinečný hudební koktejl a netradiční vystoupení a formace. Samozřejmostí je moderování svatby a komunikace s hosty. Navrhnu hudební doprovod na příchodu hostů, která je vtáhne do děje a vytvoří atmosféru. Na svatební obřad vám nabídnu netradiční pojetí klasické i moderní hudby včetně kvalitního ozvučení. N večerní party skvělou kapelu včetně tanečního vystoupení a DJe. V rámci mé nabídky najdete spoustu zábavných aktivit, které skvělým způsobem doplní svatební program a vtáhnou hosty do děje. Umím sestavit jedinečný mix hudby a zábavy tak, aby se hosté skvěle bavili a zároveň vše přirozeně plynulo. Současně kladu důraz na kvalitní ozvučení všech prostor a hudební produkce, což je naprostou nezbytností k vytvoření skvělé svatební nálady.

IV. Design – vizuální dojem na svatbě je naprosto zásadní. Je to celé o kráse, neboť krása otvírá lidská srdce a vtáhne vás do svatebního příběhu. Každou svatbu řeším individuálně, každý návrh je jedinečný. Při tvorbě designového konceptu propojím práci několika profesí. Floristy, grafika, cukráře, zvukařů,osvětlovačů, půjčoven mobiliáře a další profese do jednotného celku, tak aby vše do sebe zapadalo a krásně ladilo. Aby svatba měla styl, který odráží váš vkus a osobnost. Toto je jedna z největších výzev. Tvoření a kreativitě věnuji velkou pozornost, proběhne nespočet konzultací, je s tím spojeno spoustu mravenčí práce, ale výsledný efekt pak stojí za to. Zabývám se těmi nejmenšími detaily a zároveň koncept řeším jako celek.

V. Organizace – bez precizní organizace a načasování by nebylo možné zorganizovat dokonalou svatbu. Zakládám si an to, že jsem mistrný organizátor a vše mám plně pod kontrolou. Pečlivě sestavuji časový harmonogram, důkladně promýšlím každou svatební aktivitu tak, aby se pořád něco dělo a hosté se nenudili. Velkou roli hrají moje zkušenosti. Dokážu předvídat slabá místa, vím, co funguje a jak jednotlivé aktivity vhodně poskládat. Velkou pozornost věnuji výběru dodavatelů, spolupracuji výhradně s prověřenými firmami, těmi nejlepšími ve svém oboru. Upřednostňuji tým vlastních dodavatelů, se kterými dokážu vytvářet ty nejúžasnější svatby.
Neméně důležitý je proces plánování svatby, kdy pečlivě eviduji každý detail, organizuji schůzky, rezervace, řídím celý proces příprav. Na to vše je potřeba notná dávka zkušeností, dobrých organizačních schopností, silná osobnost a  neutuchající nadšení. To vše já nabízím a těším se na spolupráci s vámi.

Foto: Dara Rakovčik, Matěj Třasák, Katka Končal, Petra Vosecká

Líbil se Vám tento článek?
Podívejte se také na „KRITICKÉ MOMENTY NA SVATBĚ“.

Zorganizuji i vaši svatbu

Chcete mít také dokonale zorganizovanou svatbu na světové úrovni? Tak, aby vy a vaši hosté vzpomínali na svatbu? Kontaktujte mě a probereme detaily vaší svatby u šálku dobré kávy.

Koncept "5 senses wedding"

Zhlédněte si video o konceptu "5 Senses Wedding"

Mohlo by vás zajímat

Svatlana+Jan-106
Naše svatby

Opulentní malá svatba v Lobkowiczkém paláci

Set svatebních oznámení ve zlatém provedení na ručním papíře, s kaligrafickým fontem a zlatou...
20230922_2.DEN_web-493
Naše svatby

Česká svatba Barči a Ládi v Itálii

Již dlouho jsem si přála zorganizovat svou první českou svatbu v zahraničí. Když mi...
20230821_Prazsky-hrad-12
Inspirace

Nejkrásnější svatby od Boutique weddings v Praze a okolí.

Organizaci svateb se věnujeme již 17tou svatební sezónu a zorganizovali jsme jich více než...
Svatlana+Jan-106
Naše svatby

Opulentní malá svatba v Lobkowiczkém paláci

Set svatebních oznámení ve zlatém provedení na ručním papíře, s kaligrafickým fontem a zlatou...
20230922_2.DEN_web-493
Naše svatby

Česká svatba Barči a Ládi v Itálii

Již dlouho jsem si přála zorganizovat svou první českou svatbu v zahraničí. Když mi...
20230821_Prazsky-hrad-12
Inspirace

Nejkrásnější svatby od Boutique weddings v Praze a okolí.

Organizaci svateb se věnujeme již 17tou svatební sezónu a zorganizovali jsme jich více než...
401
Naše svatby

Svatební hostina Luci a Rustyho pod širým nebem, Villa Dom Carli

Lucie a Rusty jsou milý pár žijící v Americe, jejich přáním bylo mít krásnou...

Máte dotaz?

Napište mi a ráda vám zodpovím veškeré otázky.

Máte dotaz?

Napište mi a ráda vám zodpovím veškeré otázky.