Svatební agentura Světlany Uldrichové
Svatební agentura
Světlany Uldrichové

Engage summit London ’19 část I

Na Engage summit jsem dostala doporučení od Sarah Haywood, která je zde pravidelným hostem, s tím, že se jedná nejlepší akci ve světovém měřítku a rozhodně stojí za účast. Organizátorky jsou Rebecca Grinnals a Kathryn Arce z USA a momentálně patří k nejvlivnějším osobám ve svatebním a eventovém byznysu. Summit se koná 3-4 x do roka, na americkém i evropském kontinentu, nově bude v Asii. Momentálně se zde setkávají ti nejlepší z nejlepších, nejvlivnější osobnosti s celosvětovou působností.

Když byl vypsán londýnský Engage, věděla jsem, že nesmím chybět. Trošku jsem zaváhala s registrací, po zahájení bylo během hodiny vyprodáno, což mne velice zklamalo. Nakonec jsem poprosila o pomoc Sarah Haywood, která tuto akci spoluprodukovala, a povedlo se. Do začátku zbývalo 5 měsíců a já jsem se už nemohla dočkat.

Samotná akce se konala v jednom z nejlepších Londýnských hotelů Rosewood, kam jsem dorazila o pár dní dříve, aby se trochu porozhlédla a nasála atmosféru. Hotel je superluxusní, má nádherný interiér a nabízí prvotřídní služby. Samotný hotel hostil přednáškovou část a ostatní eventy se konaly na různých místech v Londýně. Každý event byl tématicky laděn a byl na něj předepsán samostatný dresscode.

Summit začal kolem 12té hodiny registrací, která dávala tušit, že půjde o velkolepou událost. Registrace a slavnostní zahájení probíhalo v konferenčním sále, který byl tématicky vyzdoben, aby účastníky vtáhl do děje. Hrála hudba, předsálí bylo stylově dekorováno londýnskými ikonyckými předměty – schránkou, telefoní budkou, spoustou nádherných květinových aranží a dále pak různými tematickými stánky s občerstvením. Dále zde bylo několik stánků pro registraci, kde jsem dostala obálku s pozvánkou a jmenovkou, brožuru o summitu včetně všech potřebných informací a další dárky. Samozřejmě nechyběl speciální koutek, kde byl Engage Boutique, a kde jsem si vyzvedla krásnou koženou tašku na předměty a materiály, které jsme průběžně dostávali. Šálu, kosmetiku, skvělé sušenky, šálky na čaj, ohřívací láhev, diář a spoustu dalších drobností. Všechny předměty byly označny logem Engage, které bylo vytvořeno speciálně pro tuto příležitost.

Hlavním symbolem tiskovin byl klíč a tyto barevné kombinace: Mersey blue, royal claret, oxford blue, London fog, English mustard, St. James green.

Dresscode: Modern Londoner

Slavnostní zahájení a vstup do hlavního sálu byl velkolepý. Dokonalé osvětlení, skvělý design hlavního stage, na židlích připraveny sešity. Zabrala jsem místo v druhé řadě, abych měla dobrý výhled. Summit zahájiliy Rebecca a Kathryn, dále pak Sarah Haywood s Milanem Thakrarem, jako spolupořadatelé akce. Následovaly přednášky týkající se marketingu, práce s klienty, produkce. Vystoupily zde známé osobnosti jako Marcy Bloom, Sarah Haywood a spoustu dalších zvučných jmen.

Přestávka byla neméně zajímavá. Přivítaly nás stánky s delikatesním občerstvením a kapela, která navodila skvělou atmosféru. Po přestávce pak následovaly další přednášky, které trvaly cca do 17 hodin. Dostala jsem chvíli na převlečení a na 18 tou hodinu byl naplánován odjezd na večerní párty.

Na welcome party jsem se nesmírně těšila. Prvním překvapením byla doprava. Přijel klasický londýnský doubledecker, s nápisy jako privat party a Engage19. Dostala jsem stylové jízdenky s datem a vyznačenou třídou. Všichni účastníci byli nádherně oblečeni, nálada byla vskutku slavnostní.

Samotné zahájení Welcome party bylo naprosto kolosální a musím říct, že jsme nejen já, ale i ostatní kolegové slzeli dojetím, z tak mocného okamžiku. Když jsme přijeli do Londýnského Toweru, přivítala nás kapela královské gardy, následovala slavnostní reč Beefeatra a pak to přišlo. Začla hrát dobová živá hudba, rozhořely se ohně a atmosféru umocnila světelná show. Hlavní brána se otevřela a my jsem vstoupili do areálu, který byl naprosto mysticky osvětlen a všude se ozývala nádherná středověká hudba. Cestou jsme míjeli hudebníky, kteří hráli na smyčce. Po nějaké době jsme dorazili do sálu, kde jsou umístěny korunovační klenoty a historické artefakty britského impéria. Následovala soukromá prohlídka. Klenoty jsou přenádherné a ze vší té krásy přecházel zrak. Nemohu nezmínit nesmírně originální květinovou výzdobu, která spolu s dokonalým osvětlením umocňovala syrovou atmosféru pevnosti.

Po prohlídce korunovačních klenotů jsme se přesunuli do sloupového sálu, kde hrál smyčcový kvartet, podávalo se drobné občerstvení a obsluha byla oblečena v dobových kostýmech. Všichni se skvěle bavili a byla to ideální příležitost pro seznámení s dalšími kolegy. Následně jsme se přes nádvoří, kde nás přivítal božský zpěv dobového chóru, přemístili do velkého sálu, kde se konala velká hostina formou rautu. Raut byl naaranžován na cenrálním pódiu, vyzdoben nádhernými květinovými aranžemi a dokonale nasvícen. Uprostřed podia hráli hudebníci a po stranách byla umístěna slaná a sladká jídla. Podávaly se neskutečné delikatesy a všichni si náramně pochutnali. Pesonál roznášel signature drinky, byla zde i stage s pravým šampaňským a dalším alkoholem. Atmosféru dokreslovali všudypřítomní beefeatři a další dobové postavy. Velkou zajímavostí byl fotokoutek, kde byla umístěna železná konstrukce draka s červeným osvětlením. Opět inspirováno Hrami o trůny.

Dresscode: Cosy in (crown) jewel tones

Kolem 22 hodiny jsme se přesunuli do přístaviště, které je hned vedle Toweru, kde na nás čekala luxusní loď Dixie Queen, která byla zařízena stylovým nábytkem, nádhernou květinovou výzdobou a samozřejmě nesměl chybět ani fotokoutek, tentokrát v designu britské vlajky. Celá loď byla zajímavě nasvícena. Hned poté, co se všichni nalodili, jsme vypluli na vyhlídkovou plavbu. Opět se podávaly vynikající kanapky, skvělé drinky včetně šampaňského, zajímavostí byl zrmzlinový koutek s alkoholovou zmrzlinou. Večerem nás provázela skvělá kapela, hudebníci na světové úrovni, kteří vytvořili neskutečnou atmosféru. Nejen skvěle hráli, ale i vypadali a tančili. Všichni se skvěle bavili, obzvlášť američtí kolegové podávali úctyhodné taneční výkony. Zlatým hřebem celé afterparty byl průjezd pod Towerbridge, který na naší počet zvedli. Byl to neuvěřitelný zážitek. Celý večer byl dokonale koncipován. Byl nám ukázán jak historický, tak i moderní Londýn a vše na sebe zcela přirozeně navazovalo.

PHOTO: BEN FINCH, GENEVIE VEDE MANIO, JACQUI COLE, VARNA STUDIO, GORBIN GURKIN, JOHN CAIN PHOTOGRAPHY, BENGA STUDIOS

Zorganizuji i vaši svatbu

Chcete mít také dokonale zorganizovanou svatbu na světové úrovni? Tak, aby vy a vaši hosté vzpomínali na svatbu? Kontaktujte mě a probereme detaily vaší svatby u šálku dobré kávy.

Koncept "5 senses wedding"

Zhlédněte si video o konceptu "5 Senses Wedding"

Mohlo by vás zajímat

20231202_HK_web-505
Naše svatby

Pohádková vánoční svatba na Pražském hradě

Velkolepá svatba motocyklového závodníka Karla a modelky Hanky a jejich dvojčátek an Pražském hradě,...
Svatlana+Jan-106
Naše svatby

Opulentní malá svatba v Lobkowiczkém paláci

Set svatebních oznámení ve zlatém provedení na ručním papíře, s kaligrafickým fontem a zlatou...
20230922_2.DEN_web-493
Naše svatby

Česká svatba Barči a Ládi v Itálii

Již dlouho jsem si přála zorganizovat svou první českou svatbu v zahraničí. Když mi...
20231202_HK_web-505
Naše svatby

Pohádková vánoční svatba na Pražském hradě

Velkolepá svatba motocyklového závodníka Karla a modelky Hanky a jejich dvojčátek an Pražském hradě,...
Svatlana+Jan-106
Naše svatby

Opulentní malá svatba v Lobkowiczkém paláci

Set svatebních oznámení ve zlatém provedení na ručním papíře, s kaligrafickým fontem a zlatou...
20230922_2.DEN_web-493
Naše svatby

Česká svatba Barči a Ládi v Itálii

Již dlouho jsem si přála zorganizovat svou první českou svatbu v zahraničí. Když mi...
20230821_Prazsky-hrad-12
Inspirace

Nejkrásnější svatby od Boutique weddings v Praze a okolí.

Organizaci svateb se věnujeme již 17tou svatební sezónu a zorganizovali jsme jich více než...

Máte dotaz?

Napište mi a ráda vám zodpovím veškeré otázky.

Máte dotaz?

Napište mi a ráda vám zodpovím veškeré otázky.