Svatební agentura Světlany Uldrichové
Svatební agentura
Světlany Uldrichové

Den jak sen – Zámek Bon repos

Svatební reality dokument na TV Prima o svatbách a jak vlastně vznikají. Když mě loni kontaktovala Good TV production, jestli se nechci podílet na nově vznikající reality show o svatbách “Den jak sen”, kterou produkují pro TV PRIMA, tak mi to přišlo jako zajímavý nápad a příležitost ukázat svět luxusních svateb a jak takové svatby vznikají, a kolik je za tím práce. Měla jsem však pár, pro mne zásadních, podmínek. Svatbu zorganizuji s vlastním týmem a hlavně si svatební pár vyberu sama. Dostala jsem od produkce zelenou, sestavila svatební tým z 24 firem a pustila se do práce. Ohledně výběru fotografa Tomáše Dolejšího a kameramana Marka Hořavy jsem měla jasno hned. Jsou nejlepší a jejich práce je zárukou kvality a perfektního výsledku. Pořadem provázela Monika Absolonová , na schůzkách nás provázel početný televizní štáb a my jsme se starali o komplet organizaci a produkci svatby.

Nejprve jsem uveřejnila inzerát na svém IG s výzvou na účast v pořadu, na který se přihlásilo spoustu zajímavých párů. Nakonec rozhodla náhoda. Má dcera sledovala Natálku Myslivcovou, známou influencerku, která se právě zasnoubila s Markem Mikulenkou a přišlo jí, že by se pro tento pořad úplně dokonale hodili. Moc velké šance jsem tomu nedávala, ale rozhodla jsem se jí oslovit a k mému překvapení souhlasili. Slovo dalo slovo a my jsme se pustili do plánování.

Organizace svatby v podstatě probíhala jako s každým jiným klientem, s tím rozdílem, že při koordinačních schůzkách s dodavateli, na ochutnávce, zkouškách účesu apod. nás provázel televizní štáb, což znamenalo velkou časovou náročnost jednotlivých aktivit. Zkrátka, co by bylo obvykle hotové za hodinu, trvalo půl dne. Některé dny byly poměrně dost náročné, protože se natáčení účastnily i děti, ale nakonec jsme vše zvládli. Schůzky byly také odlišné v tom, že se některé záběry opakovaly a vznikaly prostoje. Jedno z natáčení se protáhlo až do půlnoci. Součástí natáčení byly i výpovědi všech zúčastněných. Celkem jsme absolvovali 7 natáčecích dnů. Ve svatební den jsem měla s produkcí dohodu, že naopak do průběhu svatby nebudou vůbec zasahovat, aby nenarušili atmosféru a my jsem tak svatbu koordinovali jako obvykle.

Svatební místo jsme zvolili Zámek Bon Repos , který považuji za jedno z nejlepším míst v Čechách. Výhodou je exkluzivita a rozlehlost areálu, který mají svatebčané sami pro sebe a není zde žádné omezení nočního hluku, což je naprosto zásadní. Ubytování pro 30 hostů mají připraveno v zámeckých pokojích a dalších 16 míst najdete v luxusních stanech, ze kterých jsou nadšeni mladší hosté. Další výhodou je, že si zámek pronajímáte bez podmínek ohledně výběru dodavatelů a tudíž si můžete udělat svatbu dle vlastního vkusu, nic vás neomezuje. Bon Repos jsme vybrali i z důvodu, že nevěstinou hlavní podmínkou byla svatba ve stanu a tudíž jsme hledali lokalitu bez omezení hluku.

Zvolili jsme nový super trendy stan od Borovka Rentals , který má specifický tvar střechy a konstrukce je v šedém odstínu a transparentními bočnicemi. Aby se do stanu vešla jak hostina, tak i taneční parket, zvolili jsme rozměr 25×10 m. Zajímavostí byl bílý taneční parket, potištěný monogramem také od Borovka Rentals, grafický návrh od Manu Kreative. Samozřejmě nesmělo chybět super osvětlení, které nádherně dotvořilo atmosféru po setmění. Prostor jsme zútulnili baldachýny od Dekorasi. Stan stavělo 2 dny celkem 15 techniků. Na strop zavěsili krásné křišťálové lustry, nainstalovali stovky metrů osvětlení a speciální rampu na zavěšení dekorací a osvětlení.

Nejprve jsme sestavili kreativní tým, který je naprosto zásadní pro návrh svatebního designu. Pro vytvoření jedinečného svatebního designu, je potřeba propojit práci floristky Frezia Fleur, grafičky Manu Kreative a cukrářky Cake Artist. Od Natálky a Marka jsme dostaly zadání: luxusní, opulentní svatba v odstínech bílé, krémové a zlaté a mohly jsme se pustit do práce. Nejprve jsme vytvořily moodboard, který obsahuje všechny designové složky od návrhu květinové výzdoby, návrhu dortu a sweetbaru, svatební tiskoviny, inventář, mobiliář, doplňky, prezentaci gastronomie apod.

Když jsme připravily designový základ, nejprve Petra Szturcová, majitelka Manu Kreative navrhla monogram, s kterým jsme pak dál pracovaly a použily jej na svatební dort, ornament svatebního parketu, oznámení, menu, čísla stolů a uvítací ceduli. Dale vypracovala detailní grafický návrh svatebních tiskovin. Byly použity luxusní techniky tisku a ražby, Petra pracovala s luxusním materiálem a použila nevšední tvary. Třešničkou byla luxusní autorská krabička na prstýnky s monogramem.

Dále připravila Pavlína Loučková, majitelka Cake Artist návrh designového dortu a zároveň i jednotlivých minidezertů do sweet baru. Na dort a ozdobné sušenky použila monogram od Manu Kreative. Dort měl 5 pater, přičemž počtu 60 hostů odpovídala velikostí 3 patra, ostatní byla pouze ozdobná. Natálka a Marek vybrali 3 příchutě. Pistáciovou, čokoládovou s malinami a lehkou tvarohovou s jahodami. Svatební dort se podával místo dezertu na hostině, sweetbar byl k dispozici na večerní párty. Nutno ještě dodat, že květinové dekorace dortu Cake Artist modelovala týden a její dorty jsou jednak krásné, ale také skvěle chutnají.

Stylingu nevěsty, ženicha a svatebčanů jsme věnovali mimořádnou pozornost. S ženichem jsme zašli do luxusního krejčovství Galard, kde mu ušili na míru lehce extravagantní, dokonale padnoucí sametový smoking a zároveň oblečky pro j malé synky. S mládenci jsem se vypravila do půjčovny obleků Suitsup, kde jsme vybrali perfektně ladící obleky.

Pro družičky ušily elegantní šaty Atelier Flannel, použili stejnou látku, různé střihy, lahodící postavě. A nakonec jsme se vypravily do Salonu Le Monika vybrat šaty nevěstě. V salonu bylo jasné, že si nevěsta není výběrem úplně jistá a já jsem ze salonu odcházela přesvědčená, že se Natálka poohlédne ještě po jiných šatech. Nakonec padla volba na šaty ve Svatebním salonu Caxa a pty původní ze salonu Le Monika si nechala na večer. O perfektní styling a makeup jak nevěsty, tak i družiček a maminek se postarali Pavel Kortan a Veronika Stará. Prstýnky jsme vybrali ve Zlatnictví Rýdl, jak jinak než s brilianty.

Floristka Veronika, majitelka Frezia Fleur připravila návrh kompletní svatební výzdoby, tzn. místa obřadu, stanu a květiny pro svatebčany. Nakonec jsme ještě řešili ve spolupráci s Borovka rental technické zavěšení výzdoby nad tanečním parketem, což byl trošku oříšek, ale nakonec jsme to vymysleli. Za hlavní stůl novomanželů jsme nainstalovali floristé jako pozadí krásnou květinovou stěnu. Na svatební hostinu jsme připravili kombinaci dlouhých a kulatých stolů. Kulaté byly speciální stoly se zrcadlovou deskou, které umocnily dojem luxusu. Na podlouhlé tabule jsme vybraly sametové krémové ubrusy. Samozřejmě nesmělo chybět luxusní prostření – skleněné klubové talíře se zlatým okrajem, zlaté příbory a broušené sklo. V kombinaci s bohatou květinovou výzdobou byl výsledný efekt naprosto dokonalý.

Stan jsme doplnili stylovou lounge zónou, dále jsem objednala zlaté polštářky a béžové koberce pro zútulnění. Hlavní dominantou stanu se stal taneční parket a bohatá květinová výzdoba. Veškerý nábytek dodala firma Maximum services, která disponuje rozsáhlým inventářem včetně židlí, lounge nábytku, inventář apod..Nevěsta si ještě přála velká Svítící písmena, která krásně doplnila taneční parket. Maximum services se zároveň postaral i o vynikající catering. Nejprve jsme na ochutnávce vybrali 2 varianty, k obědu se podávalo 3 chodové menu. Jedna varianta byla česká svatební klasika svíčková a druhá varianta byl kuřecí supreme, zajímavostí byla předkrmová pyramida. Na welcome hostů se podávaly 4 druhy kanapek a hosté si dopřávali lahodné Prosecco v Proseccovanu, které krásně dotvořilo uvítací atmosféru. Skvělé bylo to, že si hosté mohli vlastnoručně načepovat. K večeři Maximum services připravili vynikající grilování.

Samozřejmě nesměl chybět stylový bar od Bars and Kai a jeho majitelé Zoltan a Michal, skvělí barmani, kteří míchají neskutečné sexy drinky a u jejich baru bylo pořád narváno. Tento koncept se mi neskutečně osvědčil, bar mám otevřený již od uvítání hostů a přispívá k výborné atmosféře, jen se musí počítat s tím, že se opravdu hodně propije. Tentokrát představili i stylovou japonskou novinku rýžovou zmrzku mochi s příjemnou obsluhou.

Pro svatební obřad Frezia navrhla vysoký svatební altán, 2 vysoké květinové aranžmá u vstupu a uličku hustě posypanou okvětními plátky. Je to nadčasová klasika, která obřadu neskutečně sluší a zároveň tvoří hezké pozadí na společné a portrétní fotky. Nevěsta si přála klasickou květinu z růží, pánům jsme klopu ozdobili korsážemi a maminky s družičkami dostaly subtilní kytičku. Svatební obřad byl církevní a neskutečně romantický, jedno oko nezůstalo suché. Na Natálce a Markovi bylo vidět, že se hluboce milují a ta jejich láska byla všudypřítomná. Na obřad si připravili sliby a spolu se jejich malými dětmi byli opravdu kouzelní

Speciální kapitolou této svatby byl zábavný koncept, který je stejně důležitý, jak ostatní složky svatby, troufám si říct, že je nejdůležitější. Hosty jsme naladili již na uvítanou, zazpívalo jim 2 krásné dámy ze sesterského dua 20 minutes. O skvělou zábavu a ozvučení obřadu se postaral můj dvorní DJ David Hankovský, který večerní párty parádně nakopnul. Hvězdou večera se stal Jan Bendík, který je neskutečný showman a pořádně hosty roztančil. Velký úspěch slavil také fotokoutek Smilebox , kde bylo neustále plno. Na svatbě bylo spoustu dětí, proto jsme pro ně objednali profesionální dětský koutek Andělín, aby si jejich rodiče svatbu pořádně užili. O moderování svatby jsem se postarala jako obvykle já.

Pro první tanec si novomanželé připravili překvapení a všechny ohromili skvěle sestavenou choreografií. Sestra nevěsty si připravila prezentaci z dětství, která všechny dojala. Nechybělo ani karaoke, u kterého se všichni skvěle bavili. Nevěsta házela svatební kytici, kterou chytla jedna z družiček, horká kandidátka na další svatbu.

Pátý díl pořadu “Den jak sen”, svatbu Natálky a Marka můžete shlédnou v archivu TV Prima

Zorganizuji i vaši svatbu

Chcete mít také dokonale zorganizovanou svatbu na světové úrovni? Tak, aby vy a vaši hosté vzpomínali na svatbu? Kontaktujte mě a probereme detaily vaší svatby u šálku dobré kávy.

Koncept "5 senses wedding"

Zhlédněte si video o konceptu "5 Senses Wedding"

Mohlo by vás zajímat

20231202_HK_web-505
Naše svatby

Pohádková vánoční svatba na Pražském hradě

Velkolepá svatba motocyklového závodníka Karla a modelky Hanky a jejich dvojčátek an Pražském hradě,...
Svatlana+Jan-106
Naše svatby

Opulentní malá svatba v Lobkowiczkém paláci

Set svatebních oznámení ve zlatém provedení na ručním papíře, s kaligrafickým fontem a zlatou...
20230922_2.DEN_web-493
Naše svatby

Česká svatba Barči a Ládi v Itálii

Již dlouho jsem si přála zorganizovat svou první českou svatbu v zahraničí. Když mi...
20231202_HK_web-505
Naše svatby

Pohádková vánoční svatba na Pražském hradě

Velkolepá svatba motocyklového závodníka Karla a modelky Hanky a jejich dvojčátek an Pražském hradě,...
Svatlana+Jan-106
Naše svatby

Opulentní malá svatba v Lobkowiczkém paláci

Set svatebních oznámení ve zlatém provedení na ručním papíře, s kaligrafickým fontem a zlatou...
20230922_2.DEN_web-493
Naše svatby

Česká svatba Barči a Ládi v Itálii

Již dlouho jsem si přála zorganizovat svou první českou svatbu v zahraničí. Když mi...
20230821_Prazsky-hrad-12
Inspirace

Nejkrásnější svatby od Boutique weddings v Praze a okolí.

Organizaci svateb se věnujeme již 17tou svatební sezónu a zorganizovali jsme jich více než...

Máte dotaz?

Napište mi a ráda vám zodpovím veškeré otázky.

Máte dotaz?

Napište mi a ráda vám zodpovím veškeré otázky.